Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
9-27
Färdig
Titan Pavur
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann via diskvalificering - 00:58
Isaac Lawler Jiu Jitsu One
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-21
Färdig
Dane Dietterich
PRECISION JIU-JITSU
Elaine Shin The Hive Martial Arts Academy Vann på Submission - 00:13
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-27
Färdig
Evelyn DeFrancesco
ONYX Combat Sports
Conner BRITTINGHAM The Tradewinds Network Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-25
Färdig
Gwyneth Russo
Harleysville BJJ
Lennox Grimberg Freedom Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs x
(Day 1)
5-31
Färdig
Noah Lowery
Alliance Pennsylvania
Vann på poäng - 04:00
Nicholas Hibbs SAS Daniel Tavares BJJ Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
7-34
Färdig
Peyton Brining
Team Taino Martial Arts and Fitness
Ava Tran Caio Terra Academy Alexandria Vann på Submission - 01:35
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-29
Färdig
Sam DuBoff
Main Line United BJJ
Jamison Bosak Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-26
Färdig
Kaiden Yongue
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann på Submission - 00:52
Celia Alattili Renzo Gracie Pocono
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-23
Färdig
James Daniels
Freedom Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:17
Dane Dietterich PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-25
Färdig
Wren Nissley
Shorty's
Camryn Kerns Team Taino Martial Arts and Fitness Vann på Submission - 01:09
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
9-28
Färdig
Titan Pavur
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann på poäng - 04:00
JAYDEN ALVAREZ Renzo Gracie Pocono
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs x
(Day 1)
12-30
Färdig
Arthur Lytvynov
Main Line United BJJ
Cameron Fiataugaluia Crazy 88 Vann på Submission - 02:13
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
1-17
Färdig
John Homa
High voltage gym
Uri Kamienchick Main Line United BJJ Vann på Submission - 00:29
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-27
Färdig
Samuel Radzicki
Hellfish MMA
Cooper Andress Diego Bispo BJJ Vann på Submission - 00:28
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
7-36
Färdig
Haiden Coulter
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Adam Qureshi Crazy 88 Vann på Submission - 03:13
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-22
Färdig
Avery Shoemaker
PRECISION JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:51
Alice Chouinard Daniel Gracie Delco
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
3-28
Färdig
Sebastian Manley
Jiu Jitsu One
Vann på domslut - 03:00
Jacob Sukinik The Hive Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
6-27
Färdig
Benjamin Radzicki
Hellfish MMA
Vann på Submission - 02:25
Jace Frazier SAS Philadelphia BJJ
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
1-19
Färdig
Nicholas Hill
The Cave Grappling Club
Vann på Submission - 02:08
Matthew Abresch 410 Academy of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-30
Färdig
Ryot Quinn
Endgame BJJ
Vann på Submission - 00:49
Mateo Carvalho The Tradewinds Network
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
12-31
Färdig
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Vann på Submission - 01:38
Grayson Prince-Barry BeltQuest Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-24
Färdig
Elaine Shin
The Hive Martial Arts Academy
Vann på poäng - 03:00
Priya Capizzi Fifty/50 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -95 lbs
(Day 1)
11-28
Färdig
Isabella Madrid
Beacon Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 01:30
Charlie Grimberg Freedom Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
4-26
Färdig
Lakshmi Rajamani
ONYX Combat Sports
Vann på domslut - 03:00
Taniyah Showell Crazy 88
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
5-32
Färdig
Antonio Orlando III
Renzo Gracie Pocono
Vann på poäng - 03:00
John Scott Thomas 410 Academy of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-27
Färdig
Camryn Kerns
Team Taino Martial Arts and Fitness
Vann på Submission - 00:16
Xander Bradley Team Balance
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
9-29
Färdig
Isaac Lawler
Jiu Jitsu One
Dallas Henderson Prodigy Jiu-Jitsu Vann på domslut - 04:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-29
Färdig
Stephen Kubek
Over/Under BJJ Academy
Vann på Submission - 02:38
Evelyn DeFrancesco ONYX Combat Sports
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-28
Färdig
Adam Tran
Caio Terra Academy Alexandria
Emmett Garcia 410 Academy of Martial Arts Vann på Submission - 01:30
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
12-32
Färdig
Elizabeth Hamby
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann på poäng - 03:00
Aaleyah Estevez Droogs MMA & JJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-31
Färdig
Ryot Quinn
Endgame BJJ
Vann på Submission - 00:51
Jamison Bosak Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-26
Färdig
Charlie Flavell
Hellfish MMA
Vann på Submission - 01:25
Breah Hall Revolution BJJ / RMNU