Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-29
Färdig
Dominic Dwyer
Alliance Pennsylvania
Vann på Submission - 01:18
Kellan Decker PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-25
Färdig
Aiden OShea
Tri State G13
Vann på poäng - 03:00
Nicolas Carvalho The Tradewinds Network
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
4-27
Färdig
Octavia Davidson
Inversion BJJ
Vann på Submission - 00:24
Sonja Dziegielewska PRECISION JIU-JITSU
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
1-21
Färdig
Kevin Konopka
Webb MMA
Vann på poäng - 05:00
Nicholas Hill The Cave Grappling Club
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -155 lbs
(Day 1)
8-32
Färdig
Keegan Ludwig
Saga jiu jitsu
Vann på Submission - 02:03
Layla Mason 410 Academy of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
5-33
Färdig
Jeremy Torres
Renzo Gracie Pocono
Vann på Submission - 00:26
Emmett Dietterich PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -95 lbs
(Day 1)
11-30
Färdig
Isabella Madrid
Beacon Mixed Martial Arts
Vann på domslut - 03:00
Ryley Knepper Over/Under BJJ Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
4-31
Färdig
Octavia Davidson
Inversion BJJ
Vann på Submission - 00:30
Sonja Dziegielewska PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
3-30
Färdig
Sebastian Manley
Jiu Jitsu One
Vann på domslut - 03:00
Ryder Anderson NJMA Delran
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
6-29
Färdig
Benjamin Radzicki
Hellfish MMA
Vann på poäng - 03:00
Graham Moore The Tradewinds Network
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-30
Färdig
Alexander Madrid
Beacon Mixed Martial Arts
Griffin O'Brien Team Taino Martial Arts and Fitness Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
7-40
Färdig
Xavier Zeruth
CPAMMA
Jace Watson 609 Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
12-33
Färdig
Titus Price
Revolution BJJ / RMNU
Vann på Submission - 00:26
CJ Curtis Saga jiu jitsu
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs x
(Day 1)
5-34
Färdig
Noah Lowery
Alliance Pennsylvania
Vann på poäng - 04:00
Maximo Santos Inversion BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-28
Färdig
Seraphina Geribo
Brazilian Top Team Boston
Vann på Submission - 02:05
Damir Bulgatov Dragon Gym
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-33
Färdig
Daniel Chernev
Form Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Mendiciano Kain SAS Philadelphia BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-26
Färdig
Judah Hertzog
Renzo Gracie PA Academy - Prof. Rich Latta
Vann på Submission - 01:10
Niall Finkboon PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs x
(Day 1)
12-34
Färdig
Evan Maynard
410 Academy of Martial Arts
Vann på Submission - 04:11
Cameron Fiataugaluia Crazy 88
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
9-30
Färdig
JAYDEN ALVAREZ
Renzo Gracie Pocono
Vann på poäng - 04:00
Isaac Lawler Jiu Jitsu One
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
11-31
Färdig
Logan Wyher
Dragon Gym
Liam Ray Lancaster BJJ Vann på Submission - 01:56
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Färdig
Breah Hall
Revolution BJJ / RMNU
Alexander Madrid Beacon Mixed Martial Arts Vann på Walkover
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-27
Färdig
Priya Capizzi
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann på domslut - 03:00
Aiden OShea Tri State G13
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-31
Färdig
Noah Knox
The Tradewinds Network
Asher May Crazy 88 Vann på Submission - 00:44
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
1-20
Färdig
Vladislavis Sautkulis
Gracie charlottesville
Vann på poäng - 05:00
Matthew Abresch 410 Academy of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
4-29
Färdig
Taniyah Showell
Crazy 88
Vann på poäng - 03:00
Alyssa Tryniszewski Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
6-30
Färdig
Wyatt Knox
The Tradewinds Network
Luke Futscher Round Table BJJ Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-29
Färdig
Xander Bradley
Team Balance
Vann på Submission - 00:40
Shiva Rajamani ONYX Combat Sports
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
3-19
Färdig
Ryder Anderson
NJMA Delran
Jacob Sukinik The Hive Martial Arts Academy Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-27
Färdig
Gabriella Geribo
Brazilian Top Team Boston
Mikail Elkin Glory Martial Arts Center Vann på Submission - 02:59
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -155 lbs
(Day 1)
8-34
Färdig
Keegan Ludwig
Saga jiu jitsu
Layla Mason 410 Academy of Martial Arts Vann på Submission - 02:18
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-22
Färdig
Cooper Andress
Diego Bispo BJJ
Vann på Submission
Kaiden Yongue Fifty/50 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
10-28
Färdig
Brielle Pavur
Fifty/50 Martial Arts Academy
Vann på Submission - 02:46
Griffin O'Brien Team Taino Martial Arts and Fitness