Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-76
انتهى
Josh Porter
FABIO NOVAES BJJ
Justin Reedy Gracie Dade City Won by Submission - 04:11
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-84
انتهى
Sean Judge
Agogi Academy Of Combatives
Won by Submission - 02:34
Vincent Marseglia Tri-Force BJJ Pasco County
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
2-61
انتهى
Jimmy Seib
Wolfpack Team Dos Anjos
Won by Disqualification (disqualification)
Anthony Villafrate Fight Zone DMMA
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-85
انتهى
Mallory Shortway
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Won by Submission - 03:22
Kaycie Stanger Suncoast BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
انتهى
Tyler Sassin
DRAGONS LAIR MMA
Won by Walkover
Justis Taliaferro GRACIE BARRA KISSIMMEE
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-83
انتهى
Conner Hannon
Powerlabs
Jackson Smith Positive Balance Grappling Won by points - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-85
انتهى
Matthew Scott
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by Submission - 02:09
Joshua Harrelson
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-75
انتهى
Alexander Rodriguez
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Louis De Chapa Tactics Jiu Jitsu Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-83
انتهى
Nathan Shane
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Raul Irigoyen Jr Gracie Tampa HQ Won by Submission - 01:49
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
8-75
انتهى
Hank Henry
DRAGONS LAIR MMA
Won by Submission - 02:51
John Ortolani South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-86
انتهى
Maria Bush
Carlson Gracie Keystone Heights
Marissa Oxenford South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by Submission - 01:33
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
2-65
انتهى
Vince Garcia
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Zach Balassone Zicro Academy Won by Submission - 03:41
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-89
انتهى
Anthony Cheezan
DRAGONS LAIR MMA
Qadir Sia Tri-Force BJJ Pasco County Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-85
انتهى
Matthew Rubin
Marcelo Garcia Gainesville Association
Dillon Housel Gracie Spring Hill Won by Submission - 01:04
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-84
انتهى
Ryan Hupalo
Manasota Jiu Jitsu
Tyler Sassin DRAGONS LAIR MMA Won by Submission - 00:38
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
8-77
انتهى
Kevin Steele
Inside control Academy
Joshua Torres Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Won by Submission - 03:26
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
انتهى
Justis Taliaferro
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Nathan Shane South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by Walkover
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-86
انتهى
Stephen Curley
Marcello Garcia Gainesville
Vincent Marseglia Tri-Force BJJ Pasco County Won by Submission - 02:02
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-81
انتهى
BRYAN LUGO
Pedigo Submission Fighting
Won by Submission - 00:26
Conner Hannon Powerlabs
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-76
انتهى
Denny Locascio
Tri-Force BJJ Pasco County
Joshua Noonan Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-85
انتهى
Jakob Balderas
GRACIE TAMPA SOUTH
Raul Irigoyen Jr Gracie Tampa HQ Won by Submission - 02:01
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-67
انتهى
Cheo Arias
North River Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:35
James Leber BJJ Swamp Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-77
انتهى
Jose Rosales
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Jacob Underwood Dragon Lair MMA Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
انتهى
Ryan Hupalo
Manasota Jiu Jitsu
Justis Taliaferro GRACIE BARRA KISSIMMEE Won by Walkover
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
انتهى
Justis Taliaferro
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Raul Irigoyen Jr Gracie Tampa HQ Won by Walkover
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-90
انتهى
TYLER DUMONT
Team Venom
Won by points - 05:00
Dylan Goode North River Jiu-Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-87
انتهى
Tyler Sassin
DRAGONS LAIR MMA
Won by Submission - 01:05
Nathan Shane South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-87
انتهى
Matthew Scott
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by Submission - 03:51
Sean Judge Agogi Academy Of Combatives
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
8-76
انتهى
John Ortolani
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Benjamin Zapata Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Won by Submission - 02:33
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
2-62
انتهى
Zach Balassone
Zicro Academy
Won by Disqualification (disqualification)
Anthony Villafrate Fight Zone DMMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-78
انتهى
Justin Reedy
Gracie Dade City
David Cieplenski GRACIE TAMPA SOUTH Won by Submission - 00:37
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)