Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
8-3
Finished
Julian Castillo
Tri-Force BJJ Pasco County
Jayden Hubbert South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by Decision - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Finished
Callan Hamilton
DRAGONS LAIR MMA
Won by Submission - 00:41
Elise Krnjeu Jackson Wink Smith Brothers Gym
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
2-3
Finished
Chris Jachlewski
Gracie Trinity
Won by Submission - 02:07
Barrett Johnson De La Riva Tampa Bay
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Finished
Armando Bejarano
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Won by points - 05:00
Dillon Housel Gracie Spring Hill
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-4
Finished
Hunter VanGuilder
Tri-Force BJJ Pasco County
Dorian "D-Baby" Boynton Olivera jiu jitsu and fitness academy Won by Submission
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-5
Finished
Dahlia Landon
Suncoast BJJ
Lyric Vanboven DRAGONS LAIR MMA Won by Decision - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-4
Finished
Alex Spyrou
North River Jiu-Jitsu
Benjamin Zapata Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Won by Submission - 04:07
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-11
Finished
Caleb Mortensen
Suncoast BJJ
Quintin Santa Ines GRACIE TAMPA SOUTH Won by Decision - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-6
Finished
Elijah Sievers
Mastermind MMA Academy
Aubrey Locascio Tri-Force BJJ Pasco County Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-6
Finished
Valeria Taveras
Tri-Force BJJ Pasco County
Jaxon Perez DRAGONS LAIR MMA Won by Submission - 01:24
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
2-4
Finished
Jack Held
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Won by points - 03:00
Gabriel Schauer Gracie Trinity
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-5
Finished
Dawson Rafeld
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Declan Moore Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-7
Finished
Bella Cortes
Gracie Palm Harbor
Arielle Murray South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by Submission - 01:54
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-6
Finished
Erik Sommer
Dylan Cameron Gracie Bradenton Won by Submission - 02:39
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-7
Finished
Eli Sauve
Olympus jiu jitsu
Won by points - 03:00
Mia Jimenez The Monster Factory
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-5
Finished
Dominic Calabria
Future School of Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:16
Sophia Rogers Gracie Jiu Jitsu Sarasota Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-7
Finished
Angela Krnjeu
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Jensnell Torres Brazilian Top Team Winter Haven Won by Submission - 02:04
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
4-4
Finished
Gino Tutera
North River Jiu-Jitsu
Won by Decision - 05:00
Michael Vizza South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-12
Finished
Cody Bonilla
Suncoast BJJ
Won by Submission - 00:28
Odin Held Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-6
Finished
Amelia Mayoz
Gracie Fishhawk
Tytus Anderson Tri-Force BJJ Pasco County Won by points - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-8
Finished
Kayden Rodriguez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:36
Kensington Kotuby VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-7
Finished
Tommy Long
American Top Team Tampa
Danny Lyons North River Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:19
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-10
Finished
Richard Smiddy
Luiz Palhares
Won by Submission - 00:11
Dominic Calabria Future School of Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-8
Finished
Jackson Clark
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by points - 03:00
Callan Hamilton DRAGONS LAIR MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-8
Finished
John Combs
Easton Training Center - Denver
Won by Submission - 00:15
Armando Bejarano South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-13
Finished
Quintin Santa Ines
GRACIE TAMPA SOUTH
Cody Bonilla Suncoast BJJ Won by Submission - 00:57
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-9
Finished
Dylan Cameron
Gracie Bradenton
Won by Decision
Danny Lyons North River Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-12
Finished
Jaxon Perez
DRAGONS LAIR MMA
Won by points - 03:00
Brooklyn Kotuby VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-14
Finished
Caleb Mortensen
Suncoast BJJ
Won by Submission - 00:13
Odin Held Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-6
Finished
Mar’on Perkins
Gracie Brandon
Won by Decision - 03:00
Madison Jones Bully Me Now MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-10
Finished
Armando Bejarano
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Danny Lyons North River Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:56
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-9
Finished
Shane Yuen
Suncoast BJJ
Won by points - 03:00
Damien Wilson GRACIE TAMPA SOUTH