Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-21
Afgelopen
Liam Dunham
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gewonnen via Punten - 03:00
Zachary Haugen Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-23
Afgelopen
Grae Nielsen
Egley Train Boise Jiu Jitsu - HQ
Gewonnen via Overgave - 02:24
Elanor Petersen Sargent Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
6-23
Afgelopen
Callie Wilfong
Egley Train Boise Jiu Jitsu - HQ
Lilly Clements Progressive Jiu-Jitsu of Idaho Gewonnen via Overgave - 00:27
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
7-24
Afgelopen
Tyrikk Brugger
BAC Jiu Jitsu
Chase Daw JG Academy Meridian Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-20
Afgelopen
Abby Brackney
Brave Brazilian Jiu-jitsu
Nova Sisayaket JG Academy Meridian Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
9-24
Afgelopen
RJ Clements
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Jin Guevarra Vital Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
6-22
Afgelopen
Cortez Callison
JG Academy Meridian
Gewonnen via Punten - 03:00
Judah Laffan BAC Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-23
Afgelopen
Eli Acosta
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gewonnen via Overgave - 02:52
Maddox Corta Hips & Grips
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-22
Afgelopen
Thomas Adkins
Gracie Barra Boise
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Valerie Alvarez Vital Brothers BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
10-24
Afgelopen
Ethan Dolci
ALLIANCE USA
Maxwell Harelson ALLIANCE USA Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-24
Afgelopen
Tristan Kriewall
Gracie Barra Kuna
Nicolas Garcia IV Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-24
Afgelopen
Haydan Zahrt
ALLIANCE USA
Merrick Gray Jiu-Jitsu 100 Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
9-23
Afgelopen
Luke Laffan
BAC Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:07
Mason Gussie ASPIRE TO INSPIRE
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-21
Afgelopen
Lizzy Clements
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Gewonnen via Overgave - 00:52
Wyatt Hirsch Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
8-27
Afgelopen
Brittany Reyes
Jiu-Jitsu 100 Academy
Caitlin Mason Brave Brazilian Jiu-jitsu Gewonnen via Overgave - 02:04
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Ryker Gray
Jiu-Jitsu 100 Academy
Eli Vasserman ALLIANCE USA Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
8-25
Afgelopen
Aurora Hollandsworth
Gracie Barra Caldwell
Faith Brown 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
6-25
Afgelopen
Eann Spencer
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gewonnen via Overgave - 03:19
Liam Toledo Self Reliant Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-29
Afgelopen
Axl Corta
Hips & Grips
Niall Crabtree Self Reliant Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-23
Afgelopen
Fernanda Cruz
Jiu-Jitsu 100 Academy
Gewonnen via Overgave - 00:52
Edmond Naftzger Sargent Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-25
Afgelopen
Freya Parker
Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 01:14
Aubree Given Gracie Barra Caldwell
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
10-25
Afgelopen
Elin Rolston
SBG Bigfork
Gewonnen via Overgave - 02:03
Sadie Acosta Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-23
Afgelopen
Zachary Haugen
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Rosemary Moffat Jiu-Jitsu 100 Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
7-25
Afgelopen
Tyrikk Brugger
BAC Jiu Jitsu
Chase Daw JG Academy Meridian Gewonnen via Punten
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
9-25
Afgelopen
RJ Clements
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Jin Guevarra Vital Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
10-26
Afgelopen
Waylon Williams
SBG Idaho
Gunnarr Rolston SBG Bigfork Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-22
Afgelopen
Andrew Vasserman
ALLIANCE USA
Gewonnen via Overgave - 01:08
Jeremiah DeCarlo 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -85 lbs
(Day 1)
3-29
Afgelopen
Cooper Veregge
Jiu-Jitsu 100 Academy
Gewonnen via Overgave - 00:24
Clay Oxnam Hips & Grips
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
8-24
Afgelopen
Brittany Reyes
Jiu-Jitsu 100 Academy
Selma Harris Gewonnen via Overgave - 02:57
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
6-24
Afgelopen
Callie Wilfong
Egley Train Boise Jiu Jitsu - HQ
Lilly Clements Progressive Jiu-Jitsu of Idaho Gewonnen via Overgave - 00:23
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Deondria DeCarlo
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Nova Sisayaket JG Academy Meridian Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-26
Afgelopen
Reese Campanella
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Blake Higgins SBG Idaho Gewonnen via Overgave - 00:21