Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-49
Afgelopen
Dorian Monaco
North Side BJJ AZ
Gewonnen via Punten - 05:00
Jonathan Chacon AZ Combat Sports
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-55
Afgelopen
Sean O'Malley
RedHawk Academy
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Andrew Slater 10th Planet Tucson
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Patrick Jordan
Formidable Jiu-Jitsu
Gewonnen via Walkover
Christopher OBrien Average Joe's MMA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Moises Garibay
New Breed Academy
Gewonnen via Walkover
Christopher OBrien Average Joe's MMA
No Gi Adult / Male / Advanced / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
5-45
Afgelopen
Al Guinee
10th Planet Tucson
Matt Blank Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Gewonnen via Overgave - 01:04
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-51
Afgelopen
Keyoung Galvan
North Side BJJ
Tolu Amole Formidable Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
5-46
Afgelopen
Al Guinee
10th Planet Tucson
Matt Blank Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Gewonnen via Overgave - 01:36
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-52
Afgelopen
Rico Lopez
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 01:49
Oliver Anguiano
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-48
Afgelopen
Zachary Stewart
RedHawk Academy
Gewonnen via Overgave - 01:09
Antonio Calderon King Marana Martial Arts
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-56
Afgelopen
Moses Solis
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 02:02
Zac O'Malley Knockout Fitness
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
1-52
Afgelopen
Tristan Mordecai
Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Gewonnen via Overgave - 04:26
Dylan Olson Ares Peoria
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-49
Afgelopen
James Fusaro
Pro Edge MMA
Sebastian Mordecai Gewonnen via Overgave - 00:50
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-53
Afgelopen
Zachary Stewart
RedHawk Academy
Gewonnen via Overgave - 01:40
Robert Hugo Rise Combat Sports AZ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-50
Afgelopen
Nicholas Early
Nacho Mora Lotus Club Fight & Fitness Gewonnen via Overgave - 01:20
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-48
Afgelopen
Robert Madison
10th Planet Tucson
Ryan Hannan 10th Planet Tucson Gewonnen via Punten - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-54
Afgelopen
Rico Lopez
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Alan Gutierrez JKD BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-51
Afgelopen
Lukas Meyer
Mayko & Karen BJJ
Gewonnen via Overgave - 03:15
Pascal Puente RedHawk Academy
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-48
Afgelopen
Christian Young
Rivers BJJ
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Liam Callaghan R1NG BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-57
Afgelopen
Richard Mahan
10th planet yuma
Robert Diggle BBC (Black basement crew) Gewonnen via Overgave - 00:18
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-49
Afgelopen
Alexander Enriquez
Rise Combat Sports AZ
Alex Priestley Roots BJJ & Fitness Gewonnen op Beslissing - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
1-54
Afgelopen
Steve Corral
The Academy / HoneybadgerBJJ
Gewonnen via Overgave - 03:12
Chris Cannizzo Ares BJJ Goodyear
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-58
Afgelopen
Nakai Arvizu
Rise Combat Sports AZ
Andrew Slater 10th Planet Tucson Gewonnen via Overgave - 01:04
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-52
Afgelopen
Nacho Mora
Lotus Club Fight & Fitness
Sami Alami Roots BJJ & Fitness Gewonnen via Overgave - 03:52
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-55
Afgelopen
Robert Hugo
Rise Combat Sports AZ
Gewonnen via Overgave - 02:29
Oliver Anguiano
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-52
Afgelopen
Alexandro Magana
Lockjaw BJJ Academy
Jack Murdoch Gewonnen via Overgave - 03:09
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-59
Afgelopen
Sean O'Malley
RedHawk Academy
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Moses Solis Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Pascal Puente
RedHawk Academy
Zachary Stewart RedHawk Academy Gewonnen via Walkover
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-50
Afgelopen
Luke Smith
North Side BJJ AZ
Gewonnen via Punten - 05:00
Nico Rosales Knockout Fitness
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-56
Afgelopen
Alan Gutierrez
JKD BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Tyler Stepinski 10th Planet Las Vegas
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-49
Afgelopen
Moises Garibay
New Breed Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Robert Madison 10th Planet Tucson
No Gi Adult / Female / Advanced / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-56
Afgelopen
Nicole Pavicich
10th Planet Tucson
Jessie McCurry Cannon BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-60
Afgelopen
Nakai Arvizu
Rise Combat Sports AZ
Robert Diggle BBC (Black basement crew) Gewonnen via Overgave - 00:34