Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Mats 9 to 16)
10-50
Afgelopen
Kendall Hope
Demian Maia Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Victor Ceja Shadowhouse
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Mats 1 to 8)
1-60
Afgelopen
Denis Soldo
New Breed Training Center
Gewonnen via Overgave - 01:29
Semin Radoncic
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
9-60
Afgelopen
Jacob Walther
UFC Gym North Aurora
Gewonnen via Overgave - 03:16
Timothy Crampton
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-59
Afgelopen
Matthew St. Cyr
Rothwell MMA LCCT
Brian (Pat) Bradfield Gracie Barra Libertyville Gewonnen via Overgave - 02:36
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Mats 9 to 16)
16-54
Afgelopen
Mohammad Sirhan
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Josh Hettiger Uflacker Academy Gewonnen via Overgave - 04:47
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
14-45
Afgelopen
Kristi Zaimi
Demian Maia Jiu Jitsu
Gavin Banks Bull Dog Fight Team Gewonnen op Beslissing - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Mats 1 to 8)
2-67
Afgelopen
Josiah Triezenberg
Team Corral
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:31
Johnny McCarthy 10th Planet - Chicago
Gi Adult / Female / White / Adult / Over 165 lbs
(Mats 1 to 8)
8-68
Afgelopen
Jessica Garcia
TAC TEAM BJJ
Nicole Leahy North Side Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 03:20
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Mats 9 to 16)
11-58
Afgelopen
Breanna Wright
Bull Dog Fight Team
Angelina Garza Ferro Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
13-52
Afgelopen
Dominic Bernabei
Gideon Brazilian Jiu Jitsu (Bloomington)
Tyler Shankel Gracie Barra Chicago-West Loop Gewonnen via Overgave - 02:36
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
9-61
Afgelopen
Jonathan Flores
North Side BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:32
Jacob McPherson Glory MMA & Fitness
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Mats 9 to 16)
12-54
Afgelopen
Robert Darling
No Joke MMA
Gewonnen via Overgave - 03:43
Ben Wallace Team Fumaca Academy
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -210 lbs
(Mats 1 to 8)
1-63
Afgelopen
Jim Vogel
Premier Jiu Jitsu Academy
Mario Garcia Gracie Barra Libertyville Gewonnen op Beslissing - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Mats 9 to 16)
15-54
Afgelopen
Zachary Wargolet
Primal MKE
Gewonnen via Overgave - 03:05
Giovanni Camacho UFC Gym North Aurora
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
4-58
Afgelopen
Brian Friery
Bull Dog Fight Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Matt Petre UFC GYM
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
13-53
Afgelopen
Tyler Phillips
Inner Fire Martial Arts
Bobby Oldenburg Fearless MMA Gewonnen via Overgave
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
9-62
Afgelopen
Cole Schultz
Team Corral
Timothy Crampton Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Mats 1 to 8)
8-57
Afgelopen
Nora Taylor
Gracie Barra Chicago-West Loop
Gewonnen via Punten - 05:00
Callie Miller 360 Jiu-Jitsu HQ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Mats 1 to 8)
5-59
Afgelopen
Ethan Graham
Fusion Fitness MMA
Eric Sanders Inner Fire Martial Arts Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
14-46
Afgelopen
Andrew Heppner
Vianna Brothers
Victor Aguirre UFC GYM Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
10-57
Afgelopen
Jonah Medina
3D Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 00:46
Genesis Garay No Joke MMA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-60
Afgelopen
Zachariah Pfeifer
Devine Jiu Jitsu Chicago
Matthew Weber Gracie Barra Libertyville Gewonnen via Overgave - 01:16
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Mats 9 to 16)
10-51
Afgelopen
Ezra Elliott
Ryan Thomas Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:08
Kendall Hope Demian Maia Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Mats 1 to 8)
6-55
Afgelopen
Frank Gray
Northern Illinois Combat Club
Joe Swinson Northern Illinois Combat Club Gewonnen via Overgave - 02:52
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-61
Afgelopen
Jorge Valdivia
Train Hard, Be Kind - Pica Pau
Brian (Pat) Bradfield Gracie Barra Libertyville Gewonnen via Overgave - 02:46
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Mats 9 to 16)
15-55
Afgelopen
Kris Johnson
Taylor Biagi Jiu Jitsu
Alex Schwab Roufusport Gewonnen via Overgave - 00:50
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Mats 9 to 16)
11-60
Afgelopen
Yohana Lara Santoyo
Gracie Barra Libertyville
Gewonnen via Punten - 05:00
Angelina Garza Ferro Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Mats 1 to 8)
5-60
Afgelopen
Robert Mcghee
Combat Zone
David Bandillo Lake County BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -210 lbs
(Mats 1 to 8)
1-64
Afgelopen
Brian Goecking
P3 Martial Arts
Harry Therault Premier Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 02:48
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
13-54
Afgelopen
Cristian Gavriluti
Flo Fitness and Marital Arts
Gewonnen via Punten
Tyler Shankel Gracie Barra Chicago-West Loop
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Mats 1 to 8)
2-68
Afgelopen
Nikhil Gidwani
Brazil 021
Gewonnen via Overgave - 03:57
James Sliwa Independant
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Mats 9 to 16)
15-56
Afgelopen
Ryan Warczynski
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 03:12
Ryan OCallaghan Movimento