Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-23
Afgelopen
Viviana Aguilera
New Creation Jiu Jitsu
Christian Ramirez Darcio lira Gewonnen via Overgave - 01:23
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
7-24
Afgelopen
Dante Biglieri
Black Diamond BJJ
Jamen Workman Charles Gracie Academy of Fernley Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
16-26
Afgelopen
Cesar A Perez
Gracie Humaita Reno
Gewonnen via Overgave - 01:59
Christian Eaton Gracie Humaita Reno
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Maverick Cochrane
Black Diamond BJJ
Gabby Aleman Komainu Yemaso BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
13-24
Afgelopen
Aiella Gilbert
Atos JiuJitsu Reno
Gewonnen via Punten - 03:00
Tyson Lowry Base Camp Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -185 lbs
(Day 1)
8-25
Afgelopen
Payten Deehan
Gracie Humaita Reno
Melaney Martinez Black Diamond BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
5-24
Afgelopen
Evalyn Segura
Renzo Gracie Reno
Brandon Buchholz Black Diamond BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
15-20
Afgelopen
Laila Stone
None
Athena Gernert Rice Brothers Gewonnen via Overgave - 00:35
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
17-22
Afgelopen
Maximus Iwohn
Douglas County Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:32
Michael S Fomin Satori no Michi dojo
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
12-27
Afgelopen
Torrey Edge
Douglas County Jiu Jitsu
Jonah Bucaojit New Creation Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:42
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-24
Afgelopen
Enzo Ramirez
Kola Ajose BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:30
Makayla Cochrane Black Diamond BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-24
Afgelopen
Azalea Jensen
Gracie Humaita Reno
Noah Razumich Black Diamond BJJ Gewonnen via Overgave - 01:10
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-23
Afgelopen
Hanna Salys
Gracie Humaita Reno
Lillyin Taylor Rice Brothers
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
16-27
Afgelopen
Beau Hollister
Rice Brothers
Gewonnen via Punten - 03:00
Elidar Turanskiy Satori no Michi dojo
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
15-21
Afgelopen
Ryder Smith
Rice Bros
Gewonnen via Overgave - 00:59
Lillianna Stack House of Moons
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-17
Afgelopen
Alena Semianko
Satori no Michi dojo
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Matthew Matson Infinite Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-24
Afgelopen
Matthew DuPont
Gracie Humaita Reno
Raiden Kim Rice Bros Gewonnen via Overgave - 00:45
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-22
Afgelopen
Kayleb Chao
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:32
Cora MacLeod House of Moons
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
7-25
Afgelopen
Anakin Hoyopatubbi
RCJ MACHADO
Gewonnen via Overgave - 01:17
Wyatt Roe Rice Brothers
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Maverick Cochrane
Black Diamond BJJ
Gewonnen via Walkover
Con McGloin Zero Point Reno- Momentum
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -170 lbs
(Day 1)
11-29
Afgelopen
David Murphy
Renzo Gracie Reno
Gewonnen via Overgave - 02:02
David Mateo Rivas Gracie Humaita Reno
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
17-23
Afgelopen
Lukas Happel
Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Gewonnen via Overgave - 00:31
Izabela Cruz Gracie Humaita Reno
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
3-22
Afgelopen
Maxx Happel
Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Gewonnen via Overgave - 01:50
Matthew Iwohn Jr Douglas County Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
15-22
Afgelopen
Artem Kobelev
Brayden Bradley Gracie Barra Roseville Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Jenna Hoppe
Gewonnen via Walkover
Con McGloin Zero Point Reno- Momentum
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
13-25
Afgelopen
Sloane Knighton
New Creation Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:53
Jameson Barnett Quincy BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-25
Afgelopen
Merritt Miles
Komainu Yemaso BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Levi Locke Zero Point Reno- Momentum
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
5-25
Afgelopen
Breeley Orozco
Gracie Humaita Reno
Madisyn Roe Rice Brothers Gewonnen via Overgave - 01:42
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -80 and -90 lbs
(Day 1)
9-29
Afgelopen
Jesse Gusman Jr.
Ralph Gracie
Gewonnen via Punten - 03:00
Lily Inman Gracie Humaita Reno
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-25
Afgelopen
Lillyin Taylor
Rice Brothers
Arron Hansen Gracie Humaita Reno Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
16-28
Afgelopen
Tyler Murphy
Renzo Gracie Reno
Gewonnen via Punten - 03:00
Shya Orozco Gracie Humaita Reno
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
7-26
Afgelopen
Tyler Smith
Lamorinda Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:00
Derek Adan Triune Jiujitsu & Self Defense