Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
1-24
Afgelopen
Darin Lorton
Legacy Jiu-Jitsu Academy - Richland
Justin Lempeck GHBJJ/Hybrid Academy Gewonnen via Overgave - 01:33
Gi Adult / Male / Brown / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
10-17
Afgelopen
Jesus Campos
Legacy Jiu-Jitsu Academy - Richland
Jeff Harmon Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Brown / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Michael Hoyle
ALLIANCE
Gewonnen via Walkover
Les Shiner Traphouse Jiujitsu Society
Gi Adult / Male / Brown / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
10-18
Afgelopen
Shawn Plaster
Ivan Salaverry MMA
Jeff Harmon Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
4-28
Afgelopen
Ashley Nalder
The Base Jiu Jitsu
Angelica Hawkins Impact Jiu Jitsu Beaverton Gewonnen via Overgave - 01:46
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-16
Afgelopen
Baylor Johnson
Danzig MMA
Gewonnen via Overgave - 02:38
Jared Turner Darkhorse Brazilian Jiu-Jitsu & Muay Thai
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
1-25
Afgelopen
Tyson Cooper
Dillon Clark Defiance/One Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:12
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-25
Afgelopen
Alexander Caruana
Gewonnen via Overgave - 04:59
Benjamin Colt The Base Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
8-18
Afgelopen
Joshua Smith
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Don-Michael McDonald CTA Forest Grove
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
7-18
Afgelopen
Robert Wickman
Pocatello Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Dillon Chan Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-21
Afgelopen
Cooper Stegman
Seattle Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Adin Hanrahan Team SNRG/TDBJJ
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-27
Afgelopen
Ashley Weidner
Gewonnen via Overgave - 04:44
Brittney Lopez Gracie Barra Boise
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-26
Afgelopen
Alan Badley
Cascade Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:04
Christopher Beltran Gage Hips & Grips
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Louie Ortiz
Caio Terra Academy Hillsboro
Gewonnen via Walkover
Benjamin Vinson BRAZILIAN TOP TEAM
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-15
Afgelopen
Tracy Danielson
CTA Forest Grove
Gewonnen via Punten - 05:00
Sylvester Balderrama Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Female / Blue / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
9-24
Afgelopen
Alicia Lockwood
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Colleen Ogg Team Rhino Gracie Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
8-17
Afgelopen
Ben Knudson
The Base Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:47
Danny Joyce Team SNRG/TDBJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
7-19
Afgelopen
Christopher Alvarez
Team Rigan Machado
Gewonnen via Overgave - 03:27
Carlos Saucedo Team SNRG/TDBJJ
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -150 lbs
(Day 1)
1-28
Afgelopen
Megan Bouhey
Jiu-Jitsu 100 Academy
Gewonnen via Overgave - 01:42
Patty Weires Gracie Barra Boise
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -150 lbs
(Day 1)
1-29
Afgelopen
Kathlyn Amos
Morizi Jiu-Jitsu
Amanda Buckner WildStyle Gym Gewonnen via Overgave - 01:41
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-23
Afgelopen
Jonah Engelund
The Base Jiu Jitsu
Philip Hansen SIBJJ-Alliance Twin Falls Gewonnen via Overgave - 04:10
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
5-25
Afgelopen
Patrick Ward
The Base Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Richard Barnes Morizi Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
1-26
Afgelopen
Darin Lorton
Legacy Jiu-Jitsu Academy - Richland
Dillon Clark Defiance/One Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:52
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-26
Afgelopen
Carson Bechtel
Colossal Fight Company
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Guillermo Aguilar Newborn Cascao
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
4-29
Afgelopen
Ashley Nalder
The Base Jiu Jitsu
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Alona Zagumennaya Spokane Valley Brazilian Ju Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
1-27
Afgelopen
Tyson Cooper
Justin Lempeck GHBJJ/Hybrid Academy Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:23
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -145 lbs
(Day 1)
9-26
Afgelopen
Sam Mason
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gewonnen via Overgave - 01:39
JUSTIN BROWN Clark's University
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
7-20
Afgelopen
Nikita Andreychuk
Cascade Jiu-Jitsu
Ethan Tupper Combat Base Flint Gewonnen via Overgave - 01:45
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
4-30
Afgelopen
Angelica Hawkins
Impact Jiu Jitsu Beaverton
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Alona Zagumennaya Spokane Valley Brazilian Ju Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
8-20
Afgelopen
Danny Joyce
Team SNRG/TDBJJ
Joshua Smith Adamson Bro's Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:44
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Cody Hugie
Oregon Pound BJJ/Lepri Brazilian Jiu Jitsu Oregon
Kameron Ross The Base Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-27
Afgelopen
Trayton Enick
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:11
Scott Downs Straight Blast Gym Portland