Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
7-10
Afgelopen
Ann Burcaw
Ronin Fitness
Evan Erdman Bellum BJJ - Zenith / Drysdale Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-21
Afgelopen
Tye Thompson
Tracks BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:30
Jaxon Romero M-Theory Martial Arts
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Sebastian Selnes
Imperial traning center
Gewonnen via Punten - 04:00
Steven Yang
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-2
Afgelopen
Amina Gould
START BJJ St. Cloud
Roman Autin Spartan Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-4
Afgelopen
Sadie Christiansen
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Giancarlo Makinde Hard Drive MMA Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-22
Afgelopen
Kaycee Reger
Twin Cities BJJ
Elizabeth Ann Benson Tracks BJJ Gewonnen via Overgave - 01:55
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-27
Afgelopen
Lance Wilson
Alliance St. Croix
Griffin Gimenez Kato Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 03:04
Absolute Gi / Female / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
2-27
Afgelopen
Brooklyn Schmidt
No Illusions Martial Arts
Evangelene Chittanavong Imperial Training Center Gewonnen via Overgave - 02:48
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
7-8
Afgelopen
Andrea Chavez
Rio Jiu Jitsu
Dylan Hanson The Academy Elk River Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-23
Afgelopen
Tye Thompson
Tracks BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:53
Roland Catlett Spartan Martial Arts
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-23
Afgelopen
Ty Schmidt
Alliance MN
Gewonnen via Overgave - 03:14
Braiden McAllister FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-23
Afgelopen
Julian Howley
Alliance MN
Austin Gunderson Spartan Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:09
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-28
Afgelopen
Valencia De La Torre
Rodrigo Vaghi Headquarters
Gewonnen via Overgave - 00:22
Brynn Greene START BJJ St. Cloud
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-3
Afgelopen
Braden Binsfeld
START BJJ St. Cloud
Gewonnen via Punten - 03:00
Roger Lincoln Zertler Sweeps Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-4
Afgelopen
Julian Burkart
Bellum Brazillian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Leyton Koball Imperial Training Center
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-24
Afgelopen
Elizabeth Ann Benson
Tracks BJJ
Jaxon Abraham Sweeps Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-25
Afgelopen
Mark Petcoff
The Academy Elk River
Chase Heick FARGO/GF BJJ OFFICIAL Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
7-11
Afgelopen
Ann Burcaw
Ronin Fitness
Evan Erdman Bellum BJJ - Zenith / Drysdale Gewonnen via Punten - 03:00
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-24
Afgelopen
Frank Nutsford
Alliance MN
Gewonnen via Punten - 04:00
Charlie Richards McCune's martial arts
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-24
Afgelopen
Unknown User
None
Joseph Arradondo M-Theory Martial Arts Gewonnen op Beslissing - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-29
Afgelopen
Valencia De La Torre
Rodrigo Vaghi Headquarters
Gewonnen op Beslissing - 00:09
Brynn Greene START BJJ St. Cloud
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-5
Afgelopen
Claire Nestingen
Spartan Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 01:15
Drake Blessum Academy of combat arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-6
Afgelopen
Olivia Gould
START BJJ St. Cloud
Gewonnen via Overgave - 00:54
Quintin Johnson Tracks BJJ
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
4-25
Afgelopen
Sam Green
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Sidney Simons Academy of combat arts
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
7-9
Afgelopen
Andrea Chavez
Rio Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Dylan Hanson The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-7
Afgelopen
Giancarlo Makinde
Hard Drive MMA
Gewonnen via Overgave - 01:10
Claire Nestingen Spartan Martial Arts
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-28
Afgelopen
Trentyn Fennell
Ronin Fitness
Gewonnen via Overgave - 03:08
Sebastian Selnes Imperial traning center
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
2-31
Afgelopen
Jayden Castillo
Spartan Mixed Martial Arts
Nathan Corry Spartan Martial Arts Gewonnen via Punten - 03:00
Absolute Gi / Male / Purple / Masters & Seniors
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Sean Keogh
Rio Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:54
Maurice Meadows
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-25
Afgelopen
Austin Gunderson
Spartan Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 00:32
Blake Branch GF Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-8
Afgelopen
Drake Blessum
Academy of combat arts
Olivia Gould START BJJ St. Cloud Gewonnen via Overgave - 00:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-3
Afgelopen
Stella Hook
GFTEAM
Roman Autin Spartan Martial Arts Gewonnen via Overgave - 02:14