Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Damian Garcia-Ramirez
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Ryan Jones Gracie Barra Ocotillo
Gi Kids / Grey / 13 – 14 years / -145 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Cyrus Akers
Fight Ready
Wygrana na punkty - 04:00
Jose Vasquez Undisputed AZ
No Gi Kids / Beginner / 6 – 7 years / -65-75 lbs
(Day 1)
7-25
Gotowy
Colton Seguin
Carlson Gracie Team
Ayden Cruz Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7-29
Gotowy
Wyatt Mitchell
North Side Brazilian Jiu-Jitsu
Carson Corrow UFC Gym North Tucson Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -105 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Andrew Reese
Gracie Barra Arcadia
Alexander Burns North Side BJJ Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Gabriel Garcia
Cannon BJJ
Mackenzie Mitchell North Side Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-18
Gotowy
Scotty Hammonds
Gracie Barra Chandler
Levi Presley Atos West Phoenix Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
No Gi Kids / Beginner / 13 – 14 years / -125 & -145 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Tristan Richardson
Gracie Barra Tucson
Wygrana na punkty - 04:00
Michael Zavala Carlson Gracie BJJ ABQ
Gi Kids / Blue / 15 – 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Itiel Gonzalez
Soul Fighters Headquarters
Joshua Payte Atos West Phoenix Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-21
Gotowy
Derek Young
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
London Horn MMA Lab
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
7-32
Gotowy
MJ Corrow
UFC Gym North Tucson
Nicholas Whitehouse Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Gi Kids / Grey / 13 – 14 years / -145 lbs
(Day 1)
6-19
Gotowy
Jackson Rahn
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Zoe Tamez UFC GYM
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-28
Gotowy
Gabriel Penate
Ares/Nava BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Alex Tackett AZ Combat Sports
No Gi Kids / Beginner / 10 – 13 years / -95 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Jaxon Pettet
Vanquish Jiu Jitsu & Self Defense
Nicolas Sias UFC Gym North Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7-30
Gotowy
Wyatt Mitchell
North Side Brazilian Jiu-Jitsu
Carson Corrow UFC Gym North Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
2-20
Gotowy
Nick Burns
Fluid Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Shannon Horn MMA Lab
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Daniel Bonnette
Vanquish Jiu Jitsu & Self Defense
Mackenzie Mitchell North Side Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Gi Kids / White / 10 – 12 years / Over 146 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Dominick Alessio
Gracie Barra North Phoenix
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Samnatha Holmes Cannon BJJ
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Paul Alex Velez-York
MMA Lab
Ronan Monaco UFC GYM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
No Gi Kids / Beginner / 10 – 13 years / -95 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Wyatt Richardson
Gracie Barra Tucson
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxon Pettet Vanquish Jiu Jitsu & Self Defense
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Cesar Solorio
James Jones Gracie Barra Ocotillo Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
7-33
Gotowy
MJ Corrow
UFC Gym North Tucson
Wygrana na punkty - 03:00
Carson Weir UFC Gym North Tucson
No Gi Kids / Beginner / 10 – 13 years / -95 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Jenelle Davis
Team Zenith
Nicolas Sias UFC Gym North Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Eli Nordeoff
MMA Lab
Adella-Rose Foxhoven 10th Planet Tucson Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / Over 230 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Richard Forte
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Keith Dale Gracie United
Gi Kids / Grey / 13 – 14 years / -145 & Over 146 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Alexis Frederick
Gracie Barra Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Zoe Tamez UFC GYM
Gi Kids / White / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Duke Zowine
Fight Ready
Brycen Kinnaman Cannon BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Nicholas Whitehouse
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Isabella Terrian Carlson Gracie Team
No Gi Kids / Advanced / 15 – 17 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Dorian Monaco
UFC GYM
Yin Redman Refuge BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-22
Gotowy
Vishnu Patel
GD Jiu-Jitsu Academy Tempe
Grady Woods unattached Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Absolute Gi / Male / Black / Masters & Seniors
(Day 1)
1-19
Gotowy
Matthew Gillette
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Shannon Ritch Cannonbjj
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
7-34
Gotowy
Nicholas Whitehouse
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Carson Weir UFC Gym North Tucson