Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -65 lbs
(Day 1)
7-51
Gotowy
Dillon Long
Catalyst Jiu-Jitsu
Evan Duwe Katharo Training Center Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-37
Gotowy
Matthew Barro
Warrior Fitness Center
Juan Martinez V Sidney Silva Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-42
Gotowy
MICHAEL PETRESKY
The Academy of BJJ, Arvada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Ahmad Alotaibi KUWAIT JIU-JITSU ACADEMY
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
3-39
Gotowy
Phillip Castillo
303 Training Center
Matthew McGivney Busy BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner / 5 – 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-48
Gotowy
Connor Chatterton
Ribeiro Jiu-Jitsu - Denver
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Cameron Van Noordt Fulcrum Jiu Jitsu Academy
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
5-48
Gotowy
Eli Lowrey
SOLFLO Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jack Cerullo SOLFLO Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-36
Gotowy
Carlos Rivera
Hybrid Nation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Caleb Wakeham Ghost Squad BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-43
Gotowy
John Steele
Gracie Barra Centennial
Dakota Thayer Greenwood Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -105 lbs
(Day 1)
8-55
Gotowy
Simon Walker
Mile High Gracie Jiu Jitsu
Landon Crone Easton Training Center - Denver Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-43
Gotowy
Brandon Skaj
Ice House Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Dan Lemon Wilson Bros. Grappling
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7-47
Gotowy
Joshua Delwiche
Prime Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
James Meyer Jackson`s MMA Colorado
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Mike DeTraglia III
Easton Training Center - Denver
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Tony Marcianelli Busy BJJ
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-51
Gotowy
Jack Payne
Agoge Jiu-Jitsu
Joshua Heston The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-51
Gotowy
Carson Lund
Easton Training Center - Denver
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Zaret Silva Fulcrum Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Samantha Williams
Dark Horse
Brooke Stevens Easton Training Center - Denver Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7-48
Gotowy
Molly DuPriest
Wygrana na punkty - 03:00
Laura Colin Warrior Fitness Center
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
5-49
Gotowy
Ashland Mazur
Wygrana na punkty - 03:00
Alena Golightly Jubera Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Ezekiel Herman
Cheyenne Brazilian Jiu Jitsu
Travis Arnold Cies MMA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
6-52
Gotowy
Clive Klinkenberg
SOLFLO Jiu Jitsu
Treyvin Lowry The Sanctuary Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Daniel Lowenberg
Agoge Jiu-Jitsu
Luke McCrone Easton Training Center - Denver Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
9-46
Gotowy
Lizzie Hershberger
Wyo Faction
Brooke Stevens Easton Training Center - Denver Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-44
Gotowy
Brandon Lucero
Wilson Bros. Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ryder Senior Cheyenne Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
3-40
Gotowy
Michael Kelleher
High Altitude Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ignacio Falco Easton Training Center - Denver
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-52
Gotowy
David Brady
SOLFLO Jiu Jitsu
Kaine Hill Element BJJ Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
5-50
Gotowy
Colten Terpstra
SIA - Sharpen Iron Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Jack Cerullo SOLFLO Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -65 lbs
(Day 1)
7-52
Gotowy
Dillon Long
Catalyst Jiu-Jitsu
Evan Duwe Katharo Training Center Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-45
Gotowy
Dakota Thayer
Greenwood Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
James Osborne SOLFLO Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
2-45
Gotowy
Alex Druien
Zingano bjj
Sohrab Najafabadi GRACIE BARRA (USA) Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
8-56
Gotowy
Charlie Schneider
Easton Training Center - Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Aaron Kalenzi SOLFLO Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
5-51
Gotowy
Miles Klinkenberg
SOLFLO Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Nathan Sulentic Prime Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
6-53
Gotowy
Ivy Ward
High altitude
Casey Walker Mile High Gracie Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-44
Gotowy
David Hough
Academy of Grind
Namir Singleton Victory MMA Wygrana na punkty - 05:00