Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner / 15 – 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
4-23
Gotowy
Nathan Cakebread
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Ivan Simac Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Michael Burton
Mildura Martial Arts
Marcus Speed Academy Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Chris Molloy
Toyama Jiu Jitsu - SABJJ
Andi Keil ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
CAMPBELL SYMES
Mildura Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Seid Hasanovic Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Nicholas Kakoliris
Arruda BJJ
Christopher Perez ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Jordon Maur
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Cameron Puglisi
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Ben Ricketts
Chau Kaizen
Josh Day Zenith Adelaide Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Alex Shute
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Brett Beames Progressive BJJ
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-24
Gotowy
Johanna Aldersey
Chau Kaizen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Loredana Giangiuliani
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Georgina Tsorvas
Wygrana na punkty - 05:00
Cindy Van Arruda BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Daniel Webb
Team Zenith
Tyron Harrison Toyama Jiu Jitsu - SABJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-34
Gotowy
Murray Hender
Wygrana na punkty - 05:00
Arran O'Rielly Mildura Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Tugssaikhan Batbaatar
MONGOLIAN BJJ ACADEMY
Christopher Perez ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Amornrat Pye
Nancy Duong Ground LVL Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Daniel Lock
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Ben Ricketts Chau Kaizen
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Alex Shute
South Coast BJJ
CAMPBELL SYMES Mildura Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Jordon Maur
Arruda BJJ
Brian Cutty Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Josh Day
Zenith Adelaide
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Lewis Florez Mildura Martial Arts
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Loredana Giangiuliani
Georgina Tsorvas Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Brett Beames
Progressive BJJ
Seid Hasanovic Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Daniel Webb
Team Zenith
Tyron Harrison Toyama Jiu Jitsu - SABJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Alex Solari
Arruda BJJ
Brock Montgomery Toa BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Cindy Van
Arruda BJJ
Amornrat Pye Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Blake Marra
South Coast BJJ
Seth Gilmour Arruda BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
1-37
Gotowy
Shane Poole
Toyama Jiu Jitsu - SABJJ
Aaron Werneburg South Coast BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Cameron Puglisi
Wygrana na punkty - 05:00
Brian Cutty
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Johanna Aldersey
Chau Kaizen
Wygrana na punkty - 05:00
Nancy Duong Ground LVL
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Alex Shute
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Seid Hasanovic Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Matthew Phillips
Chau Kaizen
Alex Mlaco Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Michael Camerlengo
Arruda BJJ
Luke Vidler Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Loredana Giangiuliani
Wygrana na punkty - 05:00
Cindy Van Arruda BJJ
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-32
Gotowy
Brett Beames
Progressive BJJ
CAMPBELL SYMES Mildura Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34