Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-40
Gotowy
Brady Rivera
Lowell Anderson Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Michael Watkins Akbari BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Manuel Alejandro
TEAM ALPHA MALE
Matthew Acevedo Knoxx Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-34
Gotowy
Jeff Robinson
West County BJJ
Billy Phong Waza BJJ Elk Grove Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-49
Gotowy
Eduardo Ruiz
Kola Ajose BJJ
Jose Contreras Diaz Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-41
Gotowy
Blake Gibbs
Ralph Gracie San Francisco Jiu Jitsu Academy
Jerold Dubois Ralph Gracie San Francisco Jiu Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
6-36
Gotowy
Gary Carreon
UFC Gym Sunnyvale
Lewis Gittens Pacific Ring Sports Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-42
Gotowy
Cole Bielskis
El Niño Training Center
Michael Watkins Akbari BJJ Wygrana na punkty
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-30
Gotowy
Miguel Uranga
Elite team monterey
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Ryan Nix Waza BJJ Elk Grove
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-26
Gotowy
Reza Alinaghi
Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandre Robicquet Ralph Gracie San Francisco Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Dwight Suwidjaja
Isaac Rodriguez Modesto Power Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Steve Canela
Tactica BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Fong Kola Ajose BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-31
Gotowy
Ildus Ahmadullin
Milton Baston BJJ
Joel Stefani Tactica BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Rideau
FTCC LV
Eduardo Crema Pacific Martial Arts Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Carlos Rocha
Darcio lira
Victor Cervantes Rivalry Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Unknown User
One World Jiu Jitsu
Ryan Schambers Oakdale MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
5-45
Gotowy
Emillio Casillas
Stockton Jiu-Jitsu Academy
Chad Cornwell Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-50
Gotowy
Christian Reyes
Smash Gyms
Wygrana na punkty - 05:00
Tony Padilla OPEN MAT ACADEMY
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-33
Gotowy
Miguel Uranga
Elite team monterey
Wygrana na punkty - 05:00
Joel Stefani Tactica BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-27
Gotowy
Edward Lee
Bay Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Padilla Crosley Gracie Bjj
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Rideau
FTCC LV
Wygrana walkowerem
Carlos Rocha Darcio lira
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Isaac Rodriguez
Modesto Power
Johnnie Nguyen GloGlo Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
4-52
Gotowy
Eduardo Crema
Pacific Martial Arts
Victor Cervantes Rivalry Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Unknown User
CSA Gym
Jacob Baker 10th Planet Walnut Creek Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-35
Gotowy
Jeff Robinson
West County BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Billy Phong Waza BJJ Elk Grove
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-43
Gotowy
Blake Gibbs
Ralph Gracie San Francisco Jiu Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Michael Watkins Akbari BJJ
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
7-34
Gotowy
Philip Holt
GRACIE TAMPA SOUTH
Aaron Anderson Pacific Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Stephen Govan
OPEN MAT ACADEMY
Wygrana walkowerem
Cody Morrison Sabre Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-51
Gotowy
Isaac Clark
Triune Jiujitsu & Self Defense
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
JP Rastrullo Samurai Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-28
Gotowy
Danny Leung
Empire Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Alexandre Robicquet Ralph Gracie San Francisco Jiu Jitsu Academy
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Rideau
FTCC LV
Victor Cervantes Rivalry Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
6-37
Gotowy
Gary Carreon
UFC Gym Sunnyvale
Lewis Gittens Pacific Ring Sports Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Eduardo Crema
Pacific Martial Arts
Wygrana walkowerem
Carlos Rocha Darcio lira