Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Dave Ocanas
Elsa Brazilian Jiu-Jitsu
Jordy Velazquez Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-1
Gotowy
Ian Diaz The Man In Black
Combat sports institute
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Christina Bass Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Nora Hamrick
Ohana Academy (San Antonio)
Donovan Cherry Brazilian Top Team- San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Emery Elizalde
Ohana Academy (San Antonio)
Sergio De La Garza Castillo Silverbacks jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Jacinto Hernandez III
Ultimate Submission Academy
Raylan Bassett Brazilian Top Team- San Antonio Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-2
Gotowy
BRAYDEN EHRIG
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Jesus Navar Carlson Gracie San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Charles Perez
Atos Jiu-jitsu San Antonio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Jonah Torres Ohana Academy (San Antonio)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Eric Allen
Team Delima Texas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Gabriel Garza South Texas Fight Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Blake Davis
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kobe Rainey ONE Academy
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Samm Liedtke
VOW BJJ
Nyx Fewox War Room Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Kymani Holloway
Ohana Academy (San Antonio)
Jordan Zayas 10th Planet San Antonio Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Ezra Moreno
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Camila Granado Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Amaris Rodriguez
Trinity Jiu Jitsu
Marciano Cherry Brazilian Top Team- San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Jordy Velazquez
Ohana Academy (San Antonio)
Travon Martin 10th Planet - Oceanside Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Donovan Cherry
Brazilian Top Team- San Antonio
Wygrana na punkty - 03:00
Charles Perez Atos Jiu-jitsu San Antonio
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Christina Bass
Ohana Academy (San Antonio)
BRAYDEN EHRIG Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
2-2
Gotowy
Nyx Fewox
War Room Jiu Jitsu
Marie Davis Gracie Barra Corpus Christi Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Sergio De La Garza Castillo
Silverbacks jj
Wygrana na punkty - 03:00
Jacinto Hernandez III Ultimate Submission Academy
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Greyson Ren
Carlson Gracie San Antonio
Camila Granado Ohana Academy (San Antonio) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Jesus Navar
Carlson Gracie San Antonio
Blake Davis Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Unknown User
Mushin BJJ Academy
Sofia Ramirez Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Jonah Torres
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Amaris Rodriguez Trinity Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Emery Elizalde
Ohana Academy (San Antonio)
Raylan Bassett Brazilian Top Team- San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Eric Allen
Team Delima Texas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Jt Dickan Dominion MMA
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
2-3
Gotowy
Demi Cabalona
GFTEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Sebastian Carbajal Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Nora Hamrick
Ohana Academy (San Antonio)
Marciano Cherry Brazilian Top Team- San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Kymani Holloway
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Ava Cabalona GFTEAM
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Gotowy
Jordy Velazquez
Ohana Academy (San Antonio)
Jt Dickan Dominion MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Greyson Ren
Carlson Gracie San Antonio
Ezra Moreno Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 00:58
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
2-4
Gotowy
Unknown User
Ohana Academy (San Antonio)
Armando Aguilar III Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Kobe Rainey
ONE Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Vitorio Serda Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Donovan Cherry
Brazilian Top Team- San Antonio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Jonah Torres Ohana Academy (San Antonio)