Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-13
Gotowy
Cee Jay Copra
Change Fighting Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Fay Hofstede Jiu Jitsu Factory
No Gi Kids / Beginner (White-Grey) / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
8-15
Gotowy
Dries Braun
Dodo Team
Odin Meijer Compadres MMA Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-11
Gotowy
Christo Lappas
Complex Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jef Caers Brasa Belgium
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
7-16
Gotowy
Tadgh Mac Tíre
SBG Killarney
Nicolas Thomas Resistencia jiu-jitsu Internacional Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Gabriel Chandler
Gracie Barra Thurrock
Paulo Teixeira Philco MMA Team Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
2-9
Gotowy
Moadh Azzouzi
Jordy Sanders NS Brotherhood Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
9-15
Gotowy
Verena Illmer
Grappling Society
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Hayley Valentine BST Academy
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
10-16
Gotowy
Yassine Arif
C.E.N.S. ACADEMY
Quinten Styven Bad Boys Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-10
Gotowy
Johann Han
TOP BROTHER MEXICO
Wygrana na punkty - 05:00
Marcin Kasprzyk Gracie Barra Amersfoort
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-19
Gotowy
Bjarki Jóhannsson
Mjölnir
Adam McGahon The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Brown / Masters & Seniors
(Day 1)
11-15
Gotowy
STEFAN UITTENBOOGAARD
Gracie Barra Maastricht
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Ferdinand Heider Munich MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
12-15
Gotowy
Salim Benali
C.E.N.S. ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Boy Bos
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-17
Gotowy
Ali Ozer
Joël Noten Gracie Barra Utrecht Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-13
Gotowy
Unknown User
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Sharvani Dewkalie Jiu Jitsu Factory
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
12-18
Gotowy
Lucas Dos Santos Kombrink
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Stijn De Lang Tabonon Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-12
Gotowy
John Winter
United fighters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Jurriën Van Marle Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-14
Gotowy
Feline Tweeboom
Jiu Jitsu Factory
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Fay Hofstede Jiu Jitsu Factory
Absolute Gi / Male / Black / Adult
(Day 1)
5-9
Gotowy
Alef Felipe Da Silva
BARBOSA JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Eldar Rafigaev Jungle Bjj
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Master BJJ
Mansur Istapaev Master BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner (White-Grey) / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
8-16
Gotowy
Benjamin O'Conchubhair
SBG Killarney
Dries Braun Dodo Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-10
Gotowy
Orkan Kücükaksu
Gracie Barra Maastricht
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Derk De Boer FOCUS JIU JITSU
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-11
Gotowy
Pat Divilly
Shaolin MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Jérôme Parthonnaud @ MT CDK
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
10-17
Gotowy
Kingston Edwards
Jiu Jitsu Factory
Quinten Styven Bad Boys Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Przemyslaw Adamiak
Primal Performance
Wygrana walkowerem
Ugur Yurumez Complex Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Master BJJ
Mansur Istapaev Master BJJ Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -155 lbs
(Day 1)
12-21
Gotowy
KIREN NEWADJ
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Wygrana na punkty - 05:00
Christian Soetebier Munich MMA
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
6-15
Gotowy
Nemo Vis
Nakama-Gym
Sean Roodt Compadres MMA Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Purple / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
11-19
Gotowy
Antonio Russo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Eric Vanden Wyngaert
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-18
Gotowy
Elianthe Tweeboom
Jiu Jitsu Factory
Joël Noten Gracie Barra Utrecht Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
No Gi Kids / Beginner (White-Grey) / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
8-17
Gotowy
Olivier Frieser
Allroundboxing
Odin Meijer Compadres MMA Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -230 lbs
(Day 1)
11-22
Gotowy
Lukasz Baran
COMBAT BROTHERS
Daniel Karaczun Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-12
Gotowy
Alwin Van Laar
TEAM AGUA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Johann Han TOP BROTHER MEXICO