Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-31
Gotowy
Steven Abreu
Essential Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
MJ Bonfiglio Evolution Grappling Academy
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Naomi Chillogallo
The Dojo NYC
Logan Kessler theJiuJitsuMill Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Black / Adult / -230 lbs
(Day 1)
9-20
Gotowy
Jon Terry
LifeStyle BJJ - NYC Academy
Gareth Hoernel SOCA BRAZILIAN JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
11-21
Gotowy
Kylie Raczy
Essential Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 00:59
Kristin Frey Miller brothers mma
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Jaime Perea
Chop & Chops MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Robert Gore Gregor Gracie Jiu-Jitsu
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
4-23
Gotowy
Miraden Hodzic
Chris Galletta VITOR SHAOLIN BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-32
Gotowy
William Robbins
theJiuJitsuMill
Myron Dziuba No Acadamy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mike Waters
VAMOS MIXED MARTIAL ARTS
Christian Medina ECUBJJ Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -230 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Sean Clayton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Stafford Davis Clockwork Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Henry Rzemieniewski
CEBJJ/RMNU
Mike Mondello Gracie Barra Long Island Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-23
Gotowy
Christopher Dolan
Unity Jiu Jitsu School
Wygrana na punkty - 05:00
Andrew Franco Bronx Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-18
Gotowy
Rasheed Perez
RENZO GRACIE NY
Justin Reina Essential Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
12-26
Gotowy
Athan Siamas
RENZO GRACIE NY
Ola Sætersmoen RENZO GRACIE JERSEY CITY Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-33
Gotowy
Davi Freitas
SOCA BRAZILIAN JIU JITSU
MJ Bonfiglio Evolution Grappling Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Female / Brown / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Briana Myers
Clockwork Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Elizabeth Cornejo VAMOS MIXED MARTIAL ARTS
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
6-15
Gotowy
LUIS CABRERA
Bronx Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Alatorre-Davies Unity Jiu Jitsu School
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
11-22
Gotowy
Emma Alvarado
ECUBJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kristin Frey Miller brothers mma
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -145 lbs
(Day 1)
9-21
Gotowy
Raymundo Gonzalez
Clockwork Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nicholas Bray Codella Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Danielle Riendeau
Chop & Chops MMA
Samantha Segan Alliance Marcelo Garcia Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Jaime Perea
Chop & Chops MMA
Joel Pitra Elements Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Anthony Colantuono
Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Isaiah Thomas Essential Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Elek Tas-Winer
AT Jiu-Jitsu NYC
Julian Cuellar Bronx Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-34
Gotowy
Steven Abreu
Essential Jiu Jitsu
Mara-Alexandria Cortes Sarinas Diego Bispo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Gi Adult / Female / Brown / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kristin Doeblin
RENZO GRACIE NY
Wygrana walkowerem
Elizabeth Cornejo VAMOS MIXED MARTIAL ARTS
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Humberto Perea
Chop & Chops MMA
Michael Soler ECUBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Edgardo Basurto
No Acadamy
William Reusing RENZO GRACIE NY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
12-27
Gotowy
Carlos Martinez
Evolution Grappling Academy
Backsan Kim Renzo Gracie Astoria Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-35
Gotowy
Myron Dziuba
No Acadamy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Jacob Jones Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Robert Gore
Gregor Gracie Jiu-Jitsu
Joel Pitra Elements Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Gi Adult / Male / Black / Adult / -230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jacob Prussman
Sucker Free New York
Dan Fazzino Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Female / Purple / Adult / -165 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
LYDIA COLEMAN
Checkmat NYC
Wygrana na punkty - 05:00
Erin Cruikshank Black Hole Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
10-26
Gotowy
Robert Ross
Alliance Marcelo Garcia
Tayler Stuart Elements Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36