Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
David Mashni
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Hanna Salameh Alvarez Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2
Gotowy
Charlie Mouradian
Atos JJ
Maddox Chaires Magic Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Cassidy Harris
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Angel Zambrano Metro Detroit Brazilian Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Aiden Panknin
E-town Jiu-Jitsu & Kickboxing
Wygrana na punkty - 03:00
Reese Nida Mada Jiu JItsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Claude Doucette
Kroyler Gracie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Steffen Seward Workshop A2
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-3
Gotowy
Vincent Naudin
Badger Style Jiu-Jitsu
Adrian Adams Downriver Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
7
Gotowy
Skylar Mousseau
Warriors Den
Alli Snook Central Michigan Jiu-jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Mark Latinsky
TRUE Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
McKayla Elliott Combat Base Clarkston
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -135 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Owen Wilcox
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Keith Harris Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Christian Bennett
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Dylan Boyer Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
10
Gotowy
To be decided
Ethan York Marcello C Monteiro BJJ Coach Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Oscar Guerrero
Island Jiu Jitsu Michigan
Vincent Barber Palm Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Yuva Karanam
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Muron Donigian TRUE Martial Arts
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -135 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Aiden Bichara
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Keith Harris Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Dominic Segraves
Downriver Jiu Jitsu
McKayla Elliott Combat Base Clarkston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3
Gotowy
Jaxon Willman
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Maddox Chaires Magic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Lucas Wilcox
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Veda Klupacs Downriver Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
8
Gotowy
Skylar Mousseau
Warriors Den
Alli Snook Central Michigan Jiu-jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-12
Gotowy
Daniella Minevich
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Ava Miller Mada Jiu JItsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Azaan Carter
Voyage Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Reese Nida Mada Jiu JItsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Brock Hunter
Island Jiu Jitsu Michigan
Brady Shih Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Mark Latinsky
TRUE Martial Arts
Yuva Karanam Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Tess Laurent
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Drew Cheeseman Wolverine Martial Arts (Combat Base) Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-6
Gotowy
Devin Janke
Caique JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Claude Doucette Kroyler Gracie BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Cassidy Harris
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Dylan Boyer Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Tristan Giacchina
10 Planet Mobile
Mike Shih Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
McKayla Elliott
Combat Base Clarkston
Muron Donigian TRUE Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
11
Gotowy
To be decided
Ethan York Marcello C Monteiro BJJ Coach Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5
Gotowy
Silas Chaires
Magic Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Quentin Laurent Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Jailan Harris
Badger Style Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Kai Snook Central Michigan Jiu-jitsu Academy
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
6-10
Gotowy
Christopher Lee
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Robert Fugate New way training center/Macomb MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Dominic Segraves
Downriver Jiu Jitsu
Yuva Karanam Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37