Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Tai Nguyen
Rilion Gracie Academy
Joshua Dawson GRACIE BARRA (USA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-40
Gotowy
Matthew Kalanta
Texas Punishment Crew
Sky Wood Markle Gold Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-39
Gotowy
Raymond Perez
Pablo Silba BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Sangwon Kim GF Team Houston
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-47
Gotowy
Joshua Richards
The Holy Grail
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Lance Findley TX 3RD Coast MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-37
Gotowy
Quang Nhat Anh Phan
Rilion Gracie Academy
Andrew Rios Sr. BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-38
Gotowy
Kevin Ton-That
GF Team/Paradigm
Ivan Romero Gracie Barra Westchase Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-41
Gotowy
Andrew Ledee
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Michael Markey Markle Gold Team
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
James May
Gracie Barra Texas
Wygrana na punkty
Carlos Bass TX 3RD Coast MMA
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Hamza Khawaja
O Athletik
Ivan Romero Gracie Barra Westchase Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-40
Gotowy
Raymond Perez
Pablo Silba BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Sangwon Kim GF Team Houston
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-38
Gotowy
Colin Sparks
TEAM JUCAO USA
Wygrana na punkty - 05:00
Tai Nguyen Rilion Gracie Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-43
Gotowy
Josh Shimbashi
Keandre Dennis BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-51
Gotowy
Walid Barghouti
TX 3RD Coast MMA
Remy Tienjia None Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-40
Gotowy
Kevin Ton-That
GF Team/Paradigm
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher Hickey Gracie Barra Texas
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-42
Gotowy
Alejandro Hasselmeyer
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Wong 10th Planet New Caney
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-48
Gotowy
Robert Ezzell
TX 3RD Coast MMA
Musab Raza 10th Planet Austin Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-39
Gotowy
Quang Nhat Anh Phan
Rilion Gracie Academy
Lonnie White Brazil 021 Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-42
Gotowy
Michael Banks
Ravlin Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
William Hughes Carlson Gracie Houston
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-42
Gotowy
James May
Gracie Barra Texas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Kenneth Sherman Gracie Barra Westchase
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-41
Gotowy
Dylan Clark
TX 3RD Coast MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Sky Wood Markle Gold Team
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-43
Gotowy
Andrew Ledee
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Jonathan Young Windy Fight Factory
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-49
Gotowy
Michael Esquivel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Lance Findley TX 3RD Coast MMA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-44
Gotowy
Michael Markey
Markle Gold Team
Alejandro Hasselmeyer BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-40
Gotowy
Tai Nguyen
Rilion Gracie Academy
Andrew Rios Sr. BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-50
Gotowy
Joshua Richards
The Holy Grail
Musab Raza 10th Planet Austin Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -145 lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Joe Trevino
4oz Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Michael Nguyen GFTeam/Paradigm
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-44
Gotowy
Josh Shimbashi
Wygrana na punkty - 05:00
Keandre Dennis BJJ Revolution Team
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-44
Gotowy
William Hughes
Carlson Gracie Houston
Wenshen Song Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-45
Gotowy
Matthew Wong
10th Planet New Caney
Jonathan Young Windy Fight Factory Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-43
Gotowy
Carlos Bass
TX 3RD Coast MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Kenneth Sherman Gracie Barra Westchase
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-41
Gotowy
Lonnie White
Brazil 021
Joshua Dawson GRACIE BARRA (USA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-52
Gotowy
Walid Barghouti
TX 3RD Coast MMA
Gavin Sonnier Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15