Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-81
Gotowy
Lachlan Harvey
XFC - Australian Top Team
Anthony Pino FMC Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-94
Gotowy
Winson Tan
Academy Jiu Jitsu
Jayden Sorby Pro-Fitness MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-95
Gotowy
Dean Gallagher
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Kristien Nell UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brendan Cooper
Absolute MMA
Triet Tran Wygrana walkowerem - 03:46
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-94
Gotowy
Aslan Kabdylkhak
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Ryan Sutherland Absolute MMA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-99
Gotowy
Nick Acevski
Omega Jiu Jitsu & MMA
Lachlan McRitchie Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-98
Gotowy
Gabriel Giannetakis
EXTREME MMA
Gordon Baldsing Perkins Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-83
Gotowy
Omar Abdo
Australian Submission Academy
Joshua O'Donnell Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-108
Gotowy
Kyungho Min
Cia Paulista Australia
Tane Dalton UFC GYM Fountain Gate Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-84
Gotowy
Nash Bandaranayake
XFC - Australian Top Team
Max Cohrssen Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-100
Gotowy
Unknown User
World Fitness Cartel
Wygrana na punkty - 05:00
Kahlil Boyadjian-Trenery UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-93
Gotowy
Shameer Khan
UFC GYM Fountain Gate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Ben Pola XFC - Australian Top Team
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
8-100
Gotowy
Bii Han
CHECKMAT AUSTRALIA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Courteney Russell Cia Paulista Australia
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-85
Gotowy
Joshua O'Donnell
Will Machado - Comp Team
Wygrana na punkty - 05:00
Oscar Vian John Donehue Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-97
Gotowy
Robert Basford
XFC - Australian Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
Bilal Eido Mat Masters Academy
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-101
Gotowy
Jack Barrile
Cia Paulista Australia
Lachlan McRitchie Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-101
Gotowy
Andrew Cho
Gracie Jiu-Jitsu Burwood
Phillip Ary True Grit Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-105
Gotowy
Joshua Zuccato
Absolute MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Tane Dalton UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-86
Gotowy
Max Cohrssen
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Curtis Wakeling Absolute MMA
No Gi Adult / Female / Beginner / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
9-102
Gotowy
Levern Morales
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Marielle Lee Absolute MMA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-104
Gotowy
Kyungho Min
Cia Paulista Australia
Edward Mcmutrie Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-99
Gotowy
Paul Nguyen
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
Gordon Baldsing Perkins Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
3-97
Gotowy
Blair McGrouther
Absolute MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Shaun Case UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-103
Gotowy
Lukas Alexs
EXTREME MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
David Lobriza CHECKMAT AUSTRALIA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-102
Gotowy
Triet Tran
Costan Diamantopoulos Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-107
Gotowy
Edward Mcmutrie
Absolute MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Tane Dalton UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-87
Gotowy
Oscar Vian
John Donehue Jiu Jitsu
Lachlan Harvey XFC - Australian Top Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
3-98
Gotowy
Blair McGrouther
Absolute MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Shaun Case UFC GYM Fountain Gate
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-103
Gotowy
Phillip Ary
True Grit Jiu Jitsu
Moin Lodin Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-106
Gotowy
Kyungho Min
Cia Paulista Australia
Joshua Zuccato Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-88
Gotowy
Curtis Wakeling
Absolute MMA
Anthony Pino FMC Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-101
Gotowy
Andreas Antoniou
UFC GYM Fountain Gate
Lachlan McRitchie Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20