Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -55&-65 lbs
(Day 1)
7-10
Gotowy
Tavian Florez
Obxmartialarts nags head
Nyx Scarlett Gomez Diego Bispo BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-13
Gotowy
Remy McKeel
Virginia Beach Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Theodore Smith IV Brazil 021 Jacksonville
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Kyle Cherry
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Alayna Mesic ZR Team NC
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Logan Briggs
Team Lloyd Irvin
Wygrana na punkty - 03:00
Miroslav Hofirek Diego Bispo BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ajer Ali
KOA Martial Arts
Joseph Thomas Ascension Athletics Wygrana walkowerem - 00:01
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
8-17
Gotowy
Ryan Kennedy
Gracie charlottesville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Andrew Tiller Aegis Jiujitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Logan Olexy
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Logan Hicks Diego Bispo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
Gotowy
Anthony Price
Coastal BJJ
Wygrana walkowerem
Asher Thompson
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
11-16
Gotowy
Tristan Aldridge
Virginia Beach Jiu Jitsu
Sloan Hughes The Lab Easton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Anthony Price
Coastal BJJ
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -55&-65 lbs
(Day 1)
7-16
Gotowy
Sophia Showacre
The Lab Easton
Elizabeth Rentas Obxmartialarts nags head Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
12-16
Gotowy
Mackenzie Anderson
Gracie charlottesville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Ren Hanson Virginia Beach Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-14
Gotowy
Aubrey Pevehouse
Gracie charlottesville
Brooks Dunn Obxmartialarts nags head Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Gotowy
Joshua Bothell
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Joseph Custodio Diego Bispo BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Braydin Perry
Checkmat Virginia
Michael Phoutasen Diego Bispo BJJ Wygrana na punkty - 04:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
Gotowy
Moses Swanson-Mwamasika
One Spirit MA - Pedro Sauer
Dmitri Olea RAFAEL BJJ HOPE MILLS FORT BRAGG NC Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
9-14
Gotowy
Bilegjargal Miyaragchaa
Chantilly Mma Academy
Wygrana na punkty
Triston Sawdy ZR Team NC
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Collin Frintner
Ribeiro Jiu-Jitsu Virginia Beach
Wygrana na punkty - 03:00
Brandon Urick Coastal BJJ
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jack Skinner
Revolution BJJ Richmond VA
Wygrana walkowerem
Dylan Polatty
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
12-17
Gotowy
Caden Kennedy
Gracie charlottesville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Joseph Thomas Ascension Athletics
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
Christopher Espinosa
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriel Platek Brazil 021 Jacksonville
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-14
Gotowy
Gavin Williams
Ribeiro Jiu-Jitsu Virginia Beach
Isaac Cruse Brazil 021 Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brayden Witt
Diego Bispo BJJ
Taylor Franklin Virginia Beach Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Kyle Cherry
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Tobias Maltais Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Mohinder Ramdhan
Team Lloyd Irvin
Conor Skinner The Lab Easton Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Dakota Little
Team Passos BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Dominic Vanacore Obxmartialarts nags head
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
7-21
Gotowy
Logan Pugmire
Virginia Beach Jiu Jitsu
Stella McNeil Obxmartialarts nags head Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
9-15
Gotowy
Bilegjargal Miyaragchaa
Chantilly Mma Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Taylor Franklin Virginia Beach Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Jackson Cook
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Aidan O'Connor Coastal BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
12-19
Gotowy
Kiernan Rivera
Coastal BJJ
Landon Jones Coastal BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-15
Gotowy
Lekea Pedersen
Coastal BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Miroslav Hofirek Diego Bispo BJJ