Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Yusuf Elakkoumi
G-Force Mixed Martial Arts
Lucas Ghobril CHECKMAT AUSTRALIA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Dylan Pengelly
Bear Cave BJJ
Jesse Dattoli Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Efe Ozdamar
Australian Submission Academy
Jack Power Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-15
Gotowy
Veneta Abboud
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Victoria Bancroft Bayside BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Natalia Hachem
G-Force Mixed Martial Arts
Noah Islam G-Force Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
Campbell Thompson
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Aliyah Amber Hussein Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-16
Gotowy
Alfie Clark
Mikail Tamoz Mint Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Riley Germane
Mildura Martial Arts
Rayann Vera Hussein Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-16
Gotowy
KAI ANDERSON
EXTREME MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Cooper Germane Mildura Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Chechan AL HERSH
G-Force Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Tyler Ferguson High Rollers
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Abraham Hussein
G-Force Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Josie Tran Eltham Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-10
Gotowy
Nolan Christopher
Academy Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Lucas Kaio Magno Fortitude Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Hunter Schultz
Academy Jiu Jitsu
Yusuf Bekai G-Force Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Callum Mackenzie
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Ghobril CHECKMAT AUSTRALIA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Erik Miller
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:00
Caleb Le-Thai Team Lead
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Riley Cole
Immersion MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Cha2x H
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-15
Gotowy
Joshua Choi
Academy Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Daniel Dhroso Bayside BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Campbell Thompson
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Hunter Schultz Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Abdullah Karatas
Australian Submission Academy
Tyson Shen Bayside BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Riley Germane
Mildura Martial Arts
Rayann Vera Hussein Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Adam Mohammed
G-Force Mixed Martial Arts
Jesse Dattoli Australian Elite Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Yusuf Elakkoumi
G-Force Mixed Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Cooper Germane Mildura Martial Arts
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Aliyah Amber Hussein
Yusuf Bekai G-Force Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Bodey Burnham
Gracie Elite Australia
Lucas Sheridan Thomas FAMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Natalia Hachem
G-Force Mixed Martial Arts
Abraham Hussein G-Force Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Veneta Abboud
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Riley Cole Immersion MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Connor Kearney
Arruda BJJ
Ahmed Taleb G-Force Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Noah Islam
G-Force Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Josie Tran Eltham Martial Arts Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
KAI ANDERSON
EXTREME MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Callum Mackenzie DC AUSTRALIA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Matthew Hadley
Immersion MMA
Abdallah Elakkoumi G-Force Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Mason Golding
Limitless MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Charlie Yoxall DOMINANCE MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Erik Miller
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:00
Caleb Le-Thai Team Lead