Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Major Brim
Fulcrum Jiu Jitsu Academy
James Schlessman The Academy of BJJ, Arvada Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-39
Gotowy
Vidow Vidow
High Altitude Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Gracen Forehand High Altitude Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Abdirahman Vidow
High Altitude Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Kaleb Reisner Madhouse BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Jaden Smith
Trials MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Kyler Reisner Madhouse BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Delaney Divine
Catalyst Jiu-Jitsu
Kevin Schlessman The Academy of BJJ, Arvada Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Luca Mazzetti
Kraken BJJ
Skky Coppinger Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-35
Gotowy
Annalise Kelly
Madhouse BJJ
Angus Mills Prime Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Luke LeBlanc
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Isaiah Bigger Trials MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Luke Fidler
Gracie Barra Fort Collins
Wygrana na punkty - 03:00
Mister Johnson Madhouse BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Savanna Hager
PRIME BJJ
Gracen Forehand High Altitude Martial Arts Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Liam Morris
Kraken BJJ
Wygrana walkowerem
Savanna Hager PRIME BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Vidow Vidow
High Altitude Martial Arts
Wygrana walkowerem
Savanna Hager PRIME BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Liam Morris
Kraken BJJ
Wygrana walkowerem
Savanna Hager PRIME BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Savanna Hager
PRIME BJJ
Gracen Forehand High Altitude Martial Arts Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-33
Gotowy
Skky Coppinger
Madhouse BJJ
James Schlessman The Academy of BJJ, Arvada Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Savanna Hager
PRIME BJJ
Ryder Graupmann Madhouse BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ryder Graupmann
Madhouse BJJ
Wygrana walkowerem
Savanna Hager PRIME BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-34
Gotowy
Major Brim
Fulcrum Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Isaiah Bigger Trials MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-40
Gotowy
Vidow Vidow
High Altitude Martial Arts
Hunter Milligan High Altitude Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-35
Gotowy
Simone Ralph
Matrix Martial Arts - Castle Rock
James Schlessman The Academy of BJJ, Arvada Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-41
Gotowy
Liam Morris
Kraken BJJ
Ryder Graupmann Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-36
Gotowy
Major Brim
Fulcrum Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Luke LeBlanc Carlson Gracie Team
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-37
Gotowy
James Schlessman
The Academy of BJJ, Arvada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Skky Coppinger Madhouse BJJ
Gi Adult / Female / Blue / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Alexis Frederick
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty - 05:00
CARRIE MOSBARGER Zingano Brighton
Gi Adult / Female / Purple / Adult / -150 lbs
(Day 1)
12-18
Gotowy
Amanda Wyatt
Lake Effect Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Stephanie Cline Colorado BJJ Stapleton
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Rex Allen
Durango Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
James McCarthy McMahon Training Center
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
7-31
Gotowy
Reba Kindle
Lōgōs JJ
Jaida Meikle Caique Jiujitsu Colorado Springs Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-33
Gotowy
Logan Righter
El Diablo Combatives
Aaron Hammann Carlson Gracie Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
10-25
Gotowy
Maher Sagrillo
Lōgōs JJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Sanjay Nambiar Easton Training Center - Denver
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-19
Gotowy
Daniel Pankey
Six Blades
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Guy Rouelle Warrior Fitness Center
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
8-21
Gotowy
Matthew Marold
303 Training Center
Phillip Castillo Lōgōs JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
William Jennings
Pagsuko Combat Club
Aaron Gatti Cies MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22