Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-65
Gotowy
Peter Arvin
Rock Solid Fighting
Miclo Macario Larsen Fightsport Køge Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-72
Gotowy
Mark Gockenbach
SIAM BJJ / Halavanca
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Laursen Jacob Baun Laursen
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-66
Gotowy
Macario Lopez
Fightsport Køge
Søren Koch Renegade MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
William Isaksson
Friends Gym Osby
Frederik-Emil Dahm-Rasmussen SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-65
Gotowy
Nicklas Mathiesen
Arte Suave DK
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Bilal Nasir CSA.dk
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-68
Gotowy
Natthaphong Vijitkhajee
Gripen Brazilian Jiujitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Mahmoud Ali Wachah CSA.dk
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-67
Gotowy
Nikolaj Pranger-Rasmussen
SIAM BJJ / Halavanca
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Peter Arvin Rock Solid Fighting
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Mahad Odasuge
Renegade MMA
Dan Bork Slagelse MMA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-74
Gotowy
Benny Baldini
ASW
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Johannes Toft Thyssen The Grappling Lab Aarhus
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-66
Gotowy
Haci Günes
Renegade MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Jonas R. Kirkegaard SIAM BJJ / Halavanca
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-69
Gotowy
Kian Boysen
Arte Suave DK
Kenneth Ek Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-58
Gotowy
Marc Widz
Great Danes Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Stephane Fofana Renegade
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-70
Gotowy
Axel Apergis
SIAM BJJ / Halavanca
Khaled Laallam Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-70
Gotowy
Niels Horn
Rumble Sports
Jozef Andrek SIAM BJJ / Halavanca Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-67
Gotowy
Anton Georgiev
Odense Bushido Klub
Bilal Nasir CSA.dk Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-61
Gotowy
Jonas Madsen
Randori BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Andreas Lazic
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Sebastian Kos
Mikenta
Wygrana na punkty - 05:00
Peter Quaade Michelsen CSA.dk
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Peter Hunter
SIAM BJJ / Halavanca
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Andreas Danielsen Fightsport Køge
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-61
Gotowy
Michael H
Rumble Sports
Mads Bruun SIAM BJJ / Halavanca Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-71
Gotowy
Natthaphong Vijitkhajee
Gripen Brazilian Jiujitsu
Mahmoud Ali Wachah CSA.dk Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-68
Gotowy
Lasse Brock Bennedsen
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Jonas R. Kirkegaard SIAM BJJ / Halavanca
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-73
Gotowy
Dinko Juric
Slagelse MMA
Mark Gockenbach SIAM BJJ / Halavanca Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-65
Gotowy
Kristoffer Vorm
Sor Rachan Muay Thai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Philipp Meyer Arte Suave DK
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-66
Gotowy
Abdullah Ali Amer
CSA.dk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Dan Bork Slagelse MMA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-63
Gotowy
Andreas Danielsen
Fightsport Køge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Jonas Madsen Randori BJJ
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-62
Gotowy
Morten HHedesgaard
Renegade MMA
Vladimir Babovic Leo Neves Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -150 lbs
(Day 1)
3-72
Gotowy
Teodora Damian
The Grappling Lab
Alberte Ostermann Arte Suave DK Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-69
Gotowy
Poul Ploycharoensuk
Mikenta
Benjamin Owusu Föreningen Redline Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-75
Gotowy
Benny Baldini
ASW
Mahmoud Ali Rumble Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-67
Gotowy
Lasse Brock Bennedsen
Arte Suave DK
Frederik-Emil Dahm-Rasmussen SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kristoffer Vorm
Sor Rachan Muay Thai
Wygrana walkowerem
Andreas Lazic
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Andreas Danielsen
Fightsport Køge
Wygrana walkowerem
Andreas Lazic