Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Ryan Salisbury
Carlson Gracie Team - Vianna Brothers
John Johnson Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Benjamin Mate
Gracie Barra New Lenox
Bilegjargal Miyaragchaa Big Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
8
Gotowy
Amir Khan
Carlson Gracie Team - Merrillville
Wygrana na punkty - 03:00
Josephine Rentas Ferro Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-5
Gotowy
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Danyel DeAssis Gracie Barra Libertyville
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-1
Gotowy
DAN ALMARIO
Elite Team Wisconsin
Wygrana na punkty - 05:00
David Jahns Fluid Jiu-jitsu
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
7-8
Gotowy
Gabe Turchinsky
Gracie Barra Libertyville
Christopher Mauer Gracie Barra Deerfield Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-6
Gotowy
Conner Gabby
Maxim Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Tom Lutz Gracie Barra Libertyville
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
9-6
Gotowy
Justin Majewski
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Kemper Garver Alexander Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
11-11
Gotowy
Brian Poplawski
Gracie Barra Downer's Grove
Wygrana na punkty - 03:00
Emalee Ehrhardt Groundwork Grappling Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-10
Gotowy
KUBA RAFALO
Gracie Barra New Lenox
Unknown User TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Oscar Wilkowski
Team Curran
Wygrana na punkty - 04:00
Christopher Mauer Gracie Barra Deerfield
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
12
Gotowy
Emilio Rodriguez
Carlson Gracie Team - Merrillville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Scott Miller Demian Maia Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Jacob Niezwaag
Team Curran
Bilegjargal Miyaragchaa Big Brothers Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
7-9
Gotowy
Tej Nagaraja
Valko BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Damien Lazzari St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-7
Gotowy
Dale Montemurro
LCCT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Evangeline Benavides Conner Gracie Barra Libertyville
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-9
Gotowy
JP Martin
Grace Barra
Wygrana na punkty - 03:00
Kamilah Khan Carlson Gracie Team - Merrillville
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
9-10
Gotowy
Alec ECHELBARGER
LCCT BJJ Barrington
Kai Ramirez Team Curran Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-8
Gotowy
Bogdan Ababii
B1 Brazilian jiu jitsu
Alex Lapitan Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 14 - 15 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
11-13
Gotowy
Joseph Alexander Jr.
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Ethan Graham Fusion Fitness MMA Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Garrett Delagrave
Filipe Barbosa Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Benjamin Schultz Primal MKE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
9-7
Gotowy
Ben Howard
Gracie Barra New Lenox
Wygrana na punkty - 03:00
Kemper Garver Alexander Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jamil Jr. Fakhoury
Gracie Barra Libertyville
Salim Fakhoury Gracie Barra Libertyville Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jamil Jr. Fakhoury
Gracie Barra Libertyville
Salim Fakhoury Gracie Barra Libertyville Wygrana walkowerem
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
7-11
Gotowy
Jacob Varela
North Side BJJ
Michael Woodward Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-9
Gotowy
Dale Montemurro
LCCT
Tom Lutz Gracie Barra Libertyville Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Liam Boyle
Gracie Barra Downers grove
Benjamin Walls Team Curran Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-13
Gotowy
Frankie Montemurro
LCCT
Joseph Rivera Super System BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-8
Gotowy
Jorge Santopoalo
North Side BJJ
Kamilah Khan Carlson Gracie Team - Merrillville Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
Nick Spacek
APEX House Of Grappling
Brandon Bergeron St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
4-7
Gotowy
David Seo
North Side BJJ AZ
Wygrana na punkty - 05:00
Ilja Aljoskin St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-2
Gotowy
John Johnson
Wygrana na punkty - 03:30
DAN ALMARIO Elite Team Wisconsin
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Juan Miramontes
LCCT BJJ
Hyeongryeol Kim Gracie Barra Libertyville Wygrana walkowerem