Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-20
Gotowy
Kayden Collins
Arruda BJJ
James Davies Trinity Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Jay Jang
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Elisha Hubner Complete Control Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Aaron Hodder
Complete Control Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Mikhael Kondrashkin SAMBO FEDERATION AUSTRALIA
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
2-27
Gotowy
Sean Etherington
Muscle and martial arts
Daniel Scibilia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Joel Hart
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Anton Ocampo Arruda BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Jake Sutherland
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Nick Rutten Toyama Jiu Jitsu - SABJJ
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Daniel Lock
South Coast BJJ
Andi Keil ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Archie Edwards
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Max Butcher Arruda BJJ
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Chris Goodrick
South Coast BJJ
Brodie Bialas Arruda BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Pablo Mascia
Toa BJJ
Sean Etherington Muscle and martial arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-35
Gotowy
Rowan Gray
Muscle and martial arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Philip Sa Pereira Arruda BJJ
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Aaliyah Thompson
Wygrana walkowerem
Daniel Budd Australian Elite Team
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Aaliyah Thompson
Wygrana walkowerem
Daniel Budd Australian Elite Team
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Tom Suljagic
Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Jay Jang
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Elisha Hubner Complete Control Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Eli Walker
Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Tom Suljagic Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Keith Tolentino
Arruda BJJ
Jordan Ellison Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Terry Baker
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Lock South Coast BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Mikhael Kondrashkin
SAMBO FEDERATION AUSTRALIA
Ivan Simac Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Chris Goodrick
South Coast BJJ
Brodie Bialas Arruda BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Maclaughlan Jones-Simes
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Liam Bauerhuit Toa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Joseph Morello
Mildura Brazilian Jiu Jitsu
Andi Keil ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Jonathon Sutton
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Keith Tolentino Arruda BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-36
Gotowy
Rowan Gray
Muscle and martial arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Philip Sa Pereira Arruda BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
2-36
Gotowy
Trevor Boddy
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Luke Squires Muscle and martial arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Eli Walker
Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Tobi Pearce
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Delyn Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Aaron Hodder
Complete Control Martial Arts
Jordan Ellison Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -155 lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Benjamin Hayes
ISOHEALTH
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:39
Gary McReynolds South Coast BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-38
Gotowy
Ashley Ronan
Muscle and martial arts
Dylan Norris Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Mikhael Kondrashkin
SAMBO FEDERATION AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Jonathon Sutton South Coast BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Maclaughlan Jones-Simes
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Liam Bauerhuit Toa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12