Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Viktor Alvarado
TwinWolvesMMA
Kenneth Ross Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White&Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Gage Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
CJ Reyes Ohana Academy (San Antonio)
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Liam Kaplan
10th Planet Austin
Ynissa Wightman Legends BJJ Temple, Tx
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Jonathon Pettyjohn
Sinister BJJ
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
Evan Fischer
Gracie Barra South Austin
Jacob Landin Ohana Academy (San Antonio)
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Drew Smith
Sinister BJJ
Skyler Harp Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Gabe Meyer
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Josh Payseno Josh Payseno
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Daniel Kaplan
10th Planet Austin
CJ Reyes Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-3
Gotowy
Jett Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Nevaeh Mireles Hutto's Bjj Coach
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Kevin Myirski
John's Gym
Austin Gontier Violet Crown Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Gotowy
Jake Haugh
Legends BJJ Temple, Tx
Chris Chapa Sinister BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Viktor Alvarado
TwinWolvesMMA
Kenneth Ross Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-1
Gotowy
Jett Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Nevaeh Mireles Hutto's Bjj Coach
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -115 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Brentley Coggin
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Jonathon Pettyjohn Sinister BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Finley Alford
Legends BJJ Temple, Tx
Sophie Barba Ohana Academy (San Antonio) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
2-4
Gotowy
Brandon Kaiser
Gracie Barra North Austin
Daniel H Kolson Three Crosses Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Viktor Alvarado
TwinWolvesMMA
Kenneth Ross Ohana Academy (San Antonio) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Tshaka Curtis
10th Planet Austin
Christian Gapinski 10th Planet Austin Wygrana na punkty
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-2
Gotowy
Jett Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:38
Nevaeh Mireles Hutto's Bjj Coach
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Angel Medina
10th Planet Austin
Wygrana na punkty - 05:00
Kai Stransky 10th Planet Austin
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-2
Gotowy
Donald Brooker
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Chris Chapa Sinister BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Jonathan Perez
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Alana Flores Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -115 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Brentley Coggin
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Quincy Rodriguez Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
2-5
Gotowy
Daniel H Kolson
Three Crosses Jiu Jitsu
Sergio Trevino Sinister BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Ramiro Leon
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Edwards 10th Planet Jiu Jitsu
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
3-6
Gotowy
Gabe Meyer
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Kevin Myirski John's Gym Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Finley Alford
Legends BJJ Temple, Tx
Jonathan Perez Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Jonathon Pettyjohn
Sinister BJJ
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-7
Gotowy
Sophie Barba
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Alana Flores Ohana Academy (San Antonio)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Angel Medina
10th Planet Austin
Wygrana na punkty
Christian Ammons 10th Planet Austin