Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-5
Gotowy
Louis Brennan
East Coast Jiu Jitsu Academy
Josh Sheerin Primal BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Connor Larkin
Beyond Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Nicolas Hruska Compound Martial Arts
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-3
Gotowy
Rhys Hopkins Walsh
SBG Clonmel
Wygrana na punkty - 03:00
Jason Collins TeamRyano
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
KONSTANTINOS BELEGRATIS
GRACIE BARRA GREECE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Lee Boorman Jungle BJJ Dublin
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Seamus Odriscoll
Bjj Revolution Team Ireland
Matthew Kelleher T45 Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-3
Gotowy
Ethan Serpytis
Gracie Barra Ashbourne Official
Wygrana na punkty - 03:00
David Pituscan Gracie Barra Ashbourne Official
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Seán Carr
TeamRyano
Joosep Kivastik Võimla Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-6
Gotowy
Conor Delves
Primal BJJ
Ryan Dunne SBG Ireland HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Vladimirs Rimkevics
BJJ Academy LV
Wygrana na punkty - 04:00
Vicente Chimenes Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
11-8
Gotowy
Lee Boorman
Jungle BJJ Dublin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Sean Sweetman SBG Clonmel
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jonathan Burnham
Bjj Revolution Team Ireland
Louis Brennan East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
9-6
Gotowy
Daniel Smiley
Jungle BJJ Dublin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Vladimir Saveljev Carlson Gracie Ireland
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-7
Gotowy
Rory Ledden
Jungle BJJ Dublin
Wygrana na punkty - 05:00
Kasper Keps Võimla
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-7
Gotowy
Fionn Heffernan
Compound Martial Arts
Josh Sheerin Primal BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Absolute Gi / Male / Purple / Masters & Seniors
(Day 1)
10-7
Gotowy
David Hynes
Lakeland Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Lee Daly Jungle BJJ Dublin
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
3-8
Gotowy
Ian Murphy
Jungle BJJ Dublin
Shane Sweeney Limerick BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Female / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
5-8
Gotowy
Vanessa Luvezuti
Checkmat Waterford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Katie Cavanagh TEAM TORRES/ ACTJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Lukas Yaskevich
Gracie Barra Ashbourne Official
Wygrana na punkty - 03:00
Nicolas Hruska Compound Martial Arts
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Conor Delves
Primal BJJ
Wygrana walkowerem
Jonathan Burnham Bjj Revolution Team Ireland
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Germans Undruls
SBG Clonmel
Aaron Snow Team KF Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-8
Gotowy
Fionn Heffernan
Compound Martial Arts
Ryan Dunne SBG Ireland HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-6
Gotowy
Finn Oshea
Gracie Barra Ashbourne Official
Kevin Walsh SBG Clonmel Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
9-7
Gotowy
Daniel Smiley
Jungle BJJ Dublin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Alex Mcmahon Beyond Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Gotowy
Joosep Kivastik
Võimla
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Aaron Snow Team KF
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
6-5
Gotowy
Mark Coffey
TEAM FM CORK
Wygrana na punkty - 05:00
Kieron Ward East Coast Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Dylan Larkin
Beyond Jiu Jitsu Academy
Maxymilian Dziedziela Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
8-5
Gotowy
Matheus Pereira
JSBJJ HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Yegor Baranov Compound Martial Arts
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Shaun Doherty
Sbg strabane
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Vicente Chimenes Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
Gotowy
Nickita Grigori
Fantom MMA Club
Wygrana walkowerem
Unknown User Relentless Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
9-8
Gotowy
Vladimir Saveljev
Carlson Gracie Ireland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Alex Mcmahon Beyond Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Charli Connolly
SBG Clonmel
Unknown User Bjj Revolution Team Ireland Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Stephen Barron
BJJ Cork
Luke Holmes Limerick BJJ Academy Wygrana walkowerem