Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-19
Gotowy
Kajetan Gafus
Groundfighter
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Alexander Mack MMA Erding
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Lukáš Pavliňák
Wiking BJJ
Felix Vargason Aranha Austria Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
7-4
Gotowy
DIMITRIOS MARGARITOPOULOS
Gr Phoenix jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Matěj Trojanec Clube de Jiu Jitsu Pitbull Czech
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-20
Gotowy
Lukas Kogler
WKF - BJJ - Dragons
Abdulla Shaipov ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
11-20
Gotowy
David Gusel
ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Jerome Eckert ZR TEAM VIENNA Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Black / Adult
(Day 1)
1-14
Gotowy
Giuliano Martini
Team Sanefighting
Daniel Prantner MAC Tirol Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Nicole Antal
Boxschmiede Vienna
Lucie Komárková Kingdom JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-16
Gotowy
Fabian Müller
POUND FOR POUND TEAM
Artem GROT ZR Team Kyiv Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
12-19
Gotowy
Jan Knütter
POUND FOR POUND TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Jura Závodný SKP Copacabana Valachien Gym Vsetín
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-21
Gotowy
Albert Wassermann
Flowing Arts Austria
Wygrana na punkty - 05:00
Björn Viehmann POUND FOR POUND TEAM
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-18
Gotowy
Raul Cofan
Mill Hill BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Tin Makitan Grindhouse Combat Club
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Ondřej Halda
Choketopus gym
Felix Brandstätter ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Florian Klösch
Flowing Arts Austria
Wygrana na punkty - 05:00
Václav Hrdlička 5th dimension BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-22
Gotowy
Marek Bartl
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Robert Matic Fundamental BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-16
Gotowy
Michal Hajduch
Clube De Jiu Jitsu Pitbull Hodonín
Rasul Muskhadzhiev Fundamental BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Luis Pulkrab
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Aron Kelemen
Carlson Gracie Blackout Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Philipp Geßler Brasa CDMX
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
11-21
Gotowy
Michal Vebr
DSC GYM CESKA TREBOVA
Wygrana na punkty - 05:00
Vedran Mikic ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Andrej Jakoubek
5th dimension BJJ
Denis Mandok Renzo Gracie Prague Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-9
Gotowy
ATHANASIOS GRAMMATIKOS
Gr Phoenix jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Thomas Lex POUND FOR POUND TEAM
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kajetan Gafus
Groundfighter
Wygrana walkowerem
Julian Schürz Rilion Gracie Austria
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Julian Schürz
Rilion Gracie Austria
Michal Jakubička Genkikan Bratislava Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
12-18
Gotowy
Márton Gadanecz
Carlson Gracie Hungary
Serkan Ortaç POUND FOR POUND TEAM Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-22
Gotowy
Julian Psonder
Fundamental BJJ
Hrvoje Brčić Grindhouse Combat Club Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-21
Gotowy
Catalin Gaman
Nick Brook BJJ - Iguana Fight Team
Kajetan Gafus Groundfighter Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-17
Gotowy
Vlad Drutau
Mill Hill BJJ
Jonathan Robinson Nueva Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Samuel Luky
Genkikan Bratislava
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Alexander Voller WKF - BJJ - Dragons
Absolute Gi / Male / Black / Adult
(Day 1)
1-15
Gotowy
Akos Szekeres
ZR Team Hungary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Martin Minar CLUBE DE JIU JITSU PITBULL NITRA
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
SOFIA PAVLOGIANNI
Gr Phoenix jiu-jitsu
Cordula Köhler ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-17
Gotowy
Nikos Manolakis
GRACIE BARRA GREECE
Wygrana na punkty - 05:00
Felix Nagiller Tirol Dragon BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Jan Doležel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Johannes Bernegger ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
5-10
Gotowy
András Tóth
ZR Team Budaörs
Karim Yassin ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Wygrana na punkty - 05:00