Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -85 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Nina Shelger
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Jarron Kirkland Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Female / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Kyra Gemma
Team tooke
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Chastity Ballard Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Mateo Espinoza
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Stutes Gracie Barra Lake Charles
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
FABRICIO BARBAROTTI
PSLPB CICERO COSTHA
Nicholas Schwan Gracie Barra Lake Charles Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Tripp Sonnier
Gracie Barra Lake Charles
Shea Knox Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Zachary Cruz
Renzo Gracie Houston
Wygrana na punkty - 05:00
Jesus Sanchez Gracie Barra Katy
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Liam Cooney
Level Up Brazilian Jiu Jitsu Houston
Angel Murillo Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
William Boeschenstein
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Christian Barreto Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Jacob Berry
Renzo Gracie Houston
Jevin Hebert Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Riot Renfrow
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Alivia Shanks Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Drake Spurlock
ACS MMA - Team Tooke
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Eliza Custer Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-2
Gotowy
Oscar Espinoza II
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Naim Guliyev Elite MMA Westheimer Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Tripp Sonnier
Gracie Barra Lake Charles
Shea Knox Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Ian Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Grant Strangmeyer BVMMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Mason Simmons
Gracie Barra Lake Charles
Houston Frashure BVMMA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Hunter Echanis
Rockstar Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Tristan Allison Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 4 - 5 years / -65 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Vera Shelger
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Emilia Rogers Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -85 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Nina Shelger
GFT/Paradigm
Jarron Kirkland Denizen Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Tye Lewis
BVMMA
Nathan Schultz Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Martin Colon
Team Jucao South
Gavin Sonnier Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Mateo Espinoza
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Luke Noack Denizen Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Alisa Haider
TX 3RD Coast MMA
Kyra Gemma FAMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Liam Cooney
Level Up Brazilian Jiu Jitsu Houston
Rally Renfrow Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Oscar Espinoza II
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Dane Sonnier Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Riot Renfrow
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Alivia Shanks Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-6
Gotowy
Drake Spurlock
ACS MMA - Team Tooke
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Laila Nava BVMMA
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
William Boeschenstein
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Christian Barreto Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Hunter Echanis
Rockstar Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Damian Hartford Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Caleb Yonkers
Halcyon Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Zachary Cruz Renzo Gracie Houston
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-7
Gotowy
Eliza Custer
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Tye Lewis BVMMA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Angel Murillo
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:06
Ian Del Campo Brazilian Top Team Lake Jackson
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Naim Guliyev
Elite MMA Westheimer
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Mason Simmons Gracie Barra Lake Charles