Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Andrew Zimmerman
VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Liam Hicks Gracie Fishhawk Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Frankie Lopez
Tiburones BJJ
Austin Wentworth Gracie Palm Harbor Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Levi Antoine
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Wygrana na punkty - 05:00
Anders Nelson Olympus BJJ
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Juan Pablo Valero
Gracie Brandon
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Mugnolo Manasota Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Hunter Wilson
GRACIE TAMPA SOUTH
Lincoln Kotuby VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Juan Aguinaga
Aresbjjplantcity
Sebastian Bernhardt Gracie Apollo Beach Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Sarah Litovsky
VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Bridgette Aulman Sarasota BJJ / Six Blades Sarasota
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Fischer Millican
GRACIE TAMPA SOUTH
Jack Stafford Gracie Apollo Beach Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Collyn Mihelic
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrana na punkty - 05:00
Parker Williams Aresbjjplantcity
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-10
Gotowy
Liam Dunn
Olympus BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Juliya Samgorodsky VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Connor Whitaker
The Jiujitsu Project
Masyn "The Hammer" Tenley Gracie Spring Hill Wygrana na punkty
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Kaylee Gruver
The Jiujitsu Project
Bryce Stone Gracie Fishhawk Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-7
Gotowy
Connor Wurzbacher
Aresbjjplantcity
Wyatt Jordan VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Liam Winslow
Aresbjjplantcity
Wygrana na punkty - 05:00
Rafael Andrade GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-8
Gotowy
Hunter Wilson
GRACIE TAMPA SOUTH
Lincoln Kotuby VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-10
Gotowy
Edwin Harris
The Jiujitsu Project
EMMA LADER TEAM THIRD LAW Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-7
Gotowy
Andreas Johnson
VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremy Paul Parrish butin bik combat sports
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Brody Cole
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrana na punkty - 05:00
Fischer Millican GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-11
Gotowy
Brody Wilson
GRACIE TAMPA SOUTH
Liam Leitch OlympusBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Austin Wentworth
Gracie Palm Harbor
Juan Pablo Valero Gracie Brandon Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Ruben Aguinaga
Aresbjjplantcity
Parker Williams Aresbjjplantcity Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -65 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Jack Stafford
Gracie Apollo Beach Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Barrett Johnson Gracie Spring Hill
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-12
Gotowy
Adrian Aguinaga
Aresbjjplantcity
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Mia Rosario Carlson Gracie Plant City
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Rosa Torralbas
TEAM THIRD LAW
Wygrana na punkty - 05:00
Bridgette Aulman Sarasota BJJ / Six Blades Sarasota
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Jack Langmaack
The Jiujitsu Project
Qoa Wiggins Aresbjjplantcity Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Bella Ramirez
Gracie Fishhawk
David Samgorodsky VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Sebastian Bernhardt
Gracie Apollo Beach Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Jack Stafford Gracie Apollo Beach Martial Arts
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-11
Gotowy
Edwin Harris
The Jiujitsu Project
EMMA LADER TEAM THIRD LAW Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Juliya Samgorodsky
VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Brody Wilson GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Liam Winslow
Aresbjjplantcity
Joslyn”babyshark” Molina Mastermind MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Juan Aguinaga
Aresbjjplantcity
Fischer Millican GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Connor Wurzbacher
Aresbjjplantcity
Felipe Merklein FABIO NOVAES BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28