Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Mats 1 to 8)
1-89
Gotowy
Josh Hettiger
Uflacker Academy
Ryan Warczynski Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
2-93
Gotowy
Jeff Gaydusek
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Quick Shadowhouse
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -230 lbs
(Mats 9 to 16)
10-68
Gotowy
David Ramirez
Premier Jiu Jitsu Academy
Harry Therault Premier Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
15-81
Gotowy
Gavin Banks
Bull Dog Fight Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Unknown User Carlson Gracie Team - Merrillville
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-88
Gotowy
Anthony Pagan
Train Hard, Be Kind - Pica Pau
Tyler Reboletti Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Mats 9 to 16)
16-74
Gotowy
Christian Copeland
Bull Dog Fight Team
Semin Radoncic Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Mats 9 to 16)
9-77
Gotowy
STEPHANIE MAZE
LCCT BJJ
Wygrana walkowerem
Alyssa Premeau Lake Effect Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
10-69
Gotowy
Matthew Tanner
TAC TEAM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Andrew Switalski Uflacker Academy
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Mats 1 to 8)
7-74
Gotowy
Cristian Gavriluti
Flo Fitness and Marital Arts
Nathan Estrada MMA Underground Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Mats 1 to 8)
5-84
Gotowy
Kebron Poplous
CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Jacob McPherson Glory MMA & Fitness
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
8-82
Gotowy
Kain Lindzy
Bull Dog Fight Team
Alex Salach Chicago Fight Team Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Mats 9 to 16)
13-80
Gotowy
Matthew Babcock
Shadowhouse
Liam Armstrong Serafin BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Mats 9 to 16)
9-79
Gotowy
Zoey Fischer
Carlson Gracie Team
Tirsa Elise Mena Foundation Chicago Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
8-83
Gotowy
Nolan Vincent
RMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Rick Feeney Shebaro Jiu-Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
Gotowy
Max Andrade
Primal MKE
Will Om-Feld Brasa Comprido BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-89
Gotowy
Zachariah Pfeifer
Devine Jiu Jitsu Chicago
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Stephon Mcclain Demian Maia Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -135 lbs
(Mats 1 to 8)
6-73
Gotowy
Rocco Guerra
RMMA
Anthony Avila Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
8-84
Gotowy
Kain Lindzy
Bull Dog Fight Team
Brian Friery Bull Dog Fight Team Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
10-70
Gotowy
Scott Miller
Demian Maia Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Randy Moreno Gracie Barra Libertyville
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-90
Gotowy
Tyler Reboletti
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Nicholas Bordis Clay Guida's MMA Stop
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Mats 9 to 16)
14-61
Gotowy
Jonah Medina
3D Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Gilberto Gonzalez Train Hard, Be Kind - Pica Pau
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Mats 9 to 16)
12-81
Gotowy
Ethan Graham
Fusion Fitness MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Nick Nielsen Team Haanpaa
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / Over 165 lbs
(Mats 1 to 8)
4-85
Gotowy
Wendy Harrell
Choke-U
Jessica Garcia TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
8-85
Gotowy
Rick Feeney
Shebaro Jiu-Jitsu
Alex Salach Chicago Fight Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Mats 1 to 8)
5-85
Gotowy
Mr. Wilcher
Bull Dog Fight Team
Zac Nykiel LCCT BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
15-84
Gotowy
Cooper Blassage
Northern Illinois Combat Club
Cesar Amezquita Roufusport Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -155 lbs
(Mats 1 to 8)
2-94
Gotowy
David Miller
Demian Maia Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Wesley Wickizer Bull Dog Fight Team
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Mats 9 to 16)
15-82
Gotowy
Bobby Oldenburg
Fearless MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Cesar Amezquita Roufusport
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -105 lbs
(Mats 1 to 8)
1-88
Gotowy
Zayna Alsaid
10th Planet - Lombard
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Samantha Horine Demian Maia Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Mats 1 to 8)
7-75
Gotowy
Joseph Mason
Warrior Evolution MMA
Kristi Zaimi Demian Maia Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:45
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Mats 9 to 16)
16-76
Gotowy
Steven Rendon
CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Kelsey Dominguez Chosen Few Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Mats 1 to 8)
3-91
Gotowy
TYLER WAHLS
Pedigo Submission Fighting
Stephon Mcclain Demian Maia Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26