Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-11
Gotowy
Thayson Ferreira
Kimura BJJ USA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Luke Iacoviello GFTeam Massachusetts
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
10-11
Gotowy
Carlos Abreu
MassBJJ-Arlington
Rory Connors Connors Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
9-9
Gotowy
Ava Svistunov
Kimura BJJ USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Rafael Peron Bazzani Martial Arts Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-8
Gotowy
Joseph Brennan
Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Alex Muniz Mission First BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Sophia Paulo
Cascão Jiu Jitsu Marlboro
Wygrana na punkty - 03:00
Gavin Heider Atlas Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
Cameron Scott
Brazilian Top Team Boston
Dominic DiGirolamo Defensive Edge Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-16
Gotowy
Demitrius Chagaris
Renzo Gracie NH
Noah Sweeney Defensive Edge Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-16
Gotowy
Ty Mosher
Brazilian Top Team Boston
KALEL SANTOS P.S.L.P.B CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Benson Callahan
Evolution Lowell
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Jahdiel Matute GFTeam Massachusetts
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
11-37
Gotowy
Nicolas Guerrero
Baystate Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Wyatt Hackett BJJ Revolution Team
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
2-23
Gotowy
Zarvin Palacios
Fenix BJJ
Rick Larche Robert Hugus Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
9-10
Gotowy
Hector Osoria
617 Fight Sports
Daniel Duby Gentle Art Dojo Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Robert Wingert
Connors Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Iniyan Karuppusamy Warrior Poet Academy
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
12-12
Gotowy
Eddy Comeau
Start BJJ
Richard Leslie Jr Fenix BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Edward Bramson
Kimura BJJ USA
Bryan Clement Flow BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
10-10
Gotowy
Elijah Li
MassBJJ-Arlington
Sean Dunn Connors Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Gi Adult / Female / Purple / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Nicoletta Hoctor
Kimura BJJ USA
Maria Iogansen Brazilian Top Team Boston Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-19
Gotowy
Ryan Gilligan
Team Flo
KALEL SANTOS P.S.L.P.B CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-10
Gotowy
Grant Nadarajah
The Lab / Oteri BJJ
Aspen Merchant Graciefighter Caribou Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-12
Gotowy
Michael Cellucci
Baystate BJJ
Scott Cormier GFTeam Massachusetts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Cameron Cabral
Brazilian Top Team Boston
Joel Matute GFTeam Massachusetts Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-17
Gotowy
Nicholas Newman
Dojo 1 Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Rory Connors Connors Martial Arts Academy
Gi Adult / Male / Purple / Senior (40+) / -155 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Chris Gallipo
Rutland Brazilian Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Stephen Alexander TEAM JUCAO USA
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-10
Gotowy
Rory McMahon
Baystate Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Joseph Brennan Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Luccas Lopes
Juniko
Wygrana na punkty - 03:00
Gavin Heider Atlas Jiu-Jitsu
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gotowy
Mark Davison
Fenix BJJ
Wygrana walkowerem
Jose Erwin Hubines Brazilian Top Team Boston
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Matthew Dion
Connors Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Gregory Bresnahan New England United BJJ
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gotowy
Hector Osoria
617 Fight Sports
Wygrana walkowerem
Jose Erwin Hubines Brazilian Top Team Boston
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-17
Gotowy
Tristen Merchant
Graciefighter Caribou
Noah Sweeney Defensive Edge Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Jai Flemming
Kimura BJJ USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Asher Girard Robert Hugus Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-11
Gotowy
Alex Muniz
Mission First BJJ
Wilfredo Vazquez Evolution Lowell Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Hayden Lake
Ultimate Defense
Dominic DiGirolamo Defensive Edge Wygrana na punkty - 03:00