Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Mason Lorah
Moser’s Mat Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Drake Ferrer Caio Terra Academy Alexandria
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-14
Gotowy
John Lee Mcmullen
BETA ACADEMY
Nicholas Willey Revolution BJJ / RMNU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Jayce Gronniger
Coastal BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Hunter Novoa Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
No Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
10-21
Gotowy
Lucas Markert
Endgame BJJ
Brody Markert Endgame BJJ Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Sara Morgan
Revolution BJJ / RMNU
Michael Landrum Paramount Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
JoJo Samaritano
Brunswick BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
John Varkanis American Killer Bees
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Takeo Dawson
Tri State G13
Wygrana na punkty - 03:00
Draevyn Marsh McHugh BJJ
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
9-20
Gotowy
Caleb Laverty
Alliance Pennsylvania
Wygrana na punkty - 04:00
Stephen Elinski Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Quinn Donnelly
SAS Philadelphia BJJ
Kyle Dela Paz Caio Terra Academy Alexandria Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
7-24
Gotowy
John Briggs
Tristate MMA BJJ Fight club JiuJitsu
Nghi Nguyen Caio Terra Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
8-21
Gotowy
Michael Cendrowski
Royal StriKing Muay Thai & BJJ
Aidan Murray 352 Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Absolute Gi / Male / Brown / Masters & Seniors
(Day 1)
11-26
Gotowy
Regis Farias
Webb MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Dan McGuire Shorty's
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-24
Gotowy
Jonahvan "Jo Jo" Flory
Gracie 717
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Riley McKain American Killer Bees
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Ian Wagner
Jiu Jitsu One
Tyler Dela Paz Caio Terra Academy Alexandria Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-15
Gotowy
Aden Twer
TAC TEAM BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Azaceta SubForceBJJ
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
7-25
Gotowy
Jonathon Adams
Trident Martial Arts
Grigori LopezGarcia 302 BJJ / Balance Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-25
Gotowy
Trent Bowerman
Team Taino Martial Arts and Fitness
Jonahvan "Jo Jo" Flory Gracie 717 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
JoJo Samaritano
Brunswick BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
John Varkanis American Killer Bees
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
James Garabo
BJJ Shore Academy - Bill Scott
Amir Perry Bones Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-16
Gotowy
Amanda Bradley
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Clementine O’Brien Jiu Jitsu One Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
12-19
Gotowy
Eddie Nipe
Dojo 1 Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Dylan Schurr Renzo Gracie PA Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Justin Stassi
Tiger Schulmann's Tottenville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Hunter Novoa Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-26
Gotowy
Ethan Stevens
Silva Fusion MMA & BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Riley McKain American Killer Bees
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
9-23
Gotowy
Chad Kilhefner
Renzo Gracie PA Academy
Nick Kennedy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
James Schettino
McHugh BJJ
John Filoon Hellfish MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
11-25
Gotowy
Cole Kelley
352 Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Ryan Walter MATAKAS BJJ ACADEMY
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
12-20
Gotowy
Eddie Nipe
Dojo 1 Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Dylan Schurr Renzo Gracie PA Academy
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Jordan Stevens
Silva Fusion MMA & BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Drake Ferrer Caio Terra Academy Alexandria
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-18
Gotowy
Ielfri Hernandez Jr.
WNY MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Gavin Dawson Gracie Barra North Princeton
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Draevyn Marsh
McHugh BJJ
Logan Builes Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
8-22
Gotowy
Michael Cendrowski
Royal StriKing Muay Thai & BJJ
Aidan Murray 352 Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Quinn Donnelly
SAS Philadelphia BJJ
Wygrana na punkty
Kyle Dela Paz Caio Terra Academy Alexandria