Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-98
Gotowy
Tien Pham
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Taaha Hassan Stars and Strikes Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
3-105
Gotowy
Christian Lopez
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Klug Voyage Martial Arts
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-84
Gotowy
Brian Walter
Kroyler Gracie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Sean Flikkema Vanguard BJJ Grand Rapids
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-99
Gotowy
John Burke
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Alexander Mericle Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-77
Gotowy
David Willacker
Scorpion Fighting System
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Kyle Cox Bear’s Den Grappling Center
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
6-92
Gotowy
Dan Roe
Tenfold BJJ Academy
Doug Ashley Bear’s Den Grappling Center Wygrana na punkty
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-99
Gotowy
Nicholas Daniels
Stars and Strikes
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Schuessler New way training center/Macomb MMA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-85
Gotowy
Logan Triest
Lake Effect Jiu Jitsu
Riley Schweer Jiu-Jitsu For Life Team USA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-78
Gotowy
Ray Thomas
10th Planet Royal Oak
Charles Mulby Palm Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-102
Gotowy
Jadon Flikkema
Vanguard BJJ Grand Rapids
Alex Sannar 10th Planet Royal Oak Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-84
Gotowy
Jacob Rechsteiner
RuffHouse Columbus
Andrew Roberts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-101
Gotowy
Tyler Marsee
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Brandon Velasquez Levitate Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-103
Gotowy
Tyler Marsee
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Alex Sannar 10th Planet Royal Oak Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-100
Gotowy
Matthew Merdau
Roots Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Johnny Martian Metro jiujitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
3-102
Gotowy
Bryan Ramsey
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Wright Metro jiujitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-85
Gotowy
Bryce Baase
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
JASON RAINES Scorpion Fighting System
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-86
Gotowy
Sean Flikkema
Vanguard BJJ Grand Rapids
Dakota Brang Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-79
Gotowy
William Coffel
Victorious MMA
Adam Guajardo Stars and Strikes Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-80
Gotowy
Alex Downs
Voyage Martial Arts
David Willacker Scorpion Fighting System Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-92
Gotowy
Min Li
Team Moreira
Wygrana na punkty - 05:00
Anne Rossow 313 BJJ
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-82
Gotowy
William Coffel
Victorious MMA
Dave Lockwood Central Michigan Jiu-jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-87
Gotowy
Riley Schweer
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Pat Beemer Jiu-Jitsu For Life Team USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-86
Gotowy
Kyle Cox
Bear’s Den Grappling Center
Charles Mulby Palm Brazilian Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-101
Gotowy
Jordan Queen
Metro jiujitsu
Wygrana walkowerem
Taaha Hassan Stars and Strikes
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-87
Gotowy
JASON RAINES
Scorpion Fighting System
Wygrana na punkty - 05:00
Kyle Selmser Lake Effect Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-102
Gotowy
Tien Pham
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana walkowerem
Johnny Martian Metro jiujitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-83
Gotowy
David Willacker
Scorpion Fighting System
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Ray Thomas 10th Planet Royal Oak
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-87
Gotowy
Alex Downs
Voyage Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Adam Guajardo Stars and Strikes
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-103
Gotowy
Matthew Merdau
Roots Jiu Jitsu Academy
Jordan Queen Metro jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
3-104
Gotowy
Bryan Ramsey
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Brandon Wright Metro jiujitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-84
Gotowy
Dave Lockwood
Central Michigan Jiu-jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Kyle Cox Bear’s Den Grappling Center
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-88
Gotowy
Dakota Brang
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Kristopher Krapp 10th Planet Royal Oak Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00