Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-70
Gotowy
Nick G
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Wilson Tan Martial Spirit Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-69
Gotowy
Liam Forrest
TMG MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Mykelti Klink Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-54
Gotowy
Mitchell Williams
Gracie Barra Tweed Heads
Tim Sullivan Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Kogar Cetinich
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Ged O’mahony LEGACY
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-69
Gotowy
James Woonton
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sabbath Smrecnik Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-65
Gotowy
Michael Hunter
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Jacob Spanbroek Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
4-68
Gotowy
Hayden Ryder
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Luke Herman PUMMA Burleigh Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-71
Gotowy
Kaiden Dalrymple
Cadoo Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Tristan Robins Integrated MMA HQ
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-66
Gotowy
Cameron Jukes
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Joshua Ber Absolute MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-61
Gotowy
Luke Russell
Gracie Barra Tweed Heads
Corbin Smith Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-72
Gotowy
Sam Preston
Alliance BJJ Australia
Wilson Tan Martial Spirit Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
James Parkin
Gamebred Academy
Christian Woodward Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-66
Gotowy
Mitch Ferdi
Checkmat Sunshine Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Ged O’mahony LEGACY
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-70
Gotowy
Jamie Walters
Broz Martial Arts
Alex Butschies CMBT Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-67
Gotowy
Rasheed Romero
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Sel Berdie CMBT Training Centre Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-67
Gotowy
Sean Crompton
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Kogar Cetinich LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-62
Gotowy
Matthew Muller
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Hamish Young Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mathew Murray
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Erik Glouftsis Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-55
Gotowy
Samuel Cutajar
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Tim Sullivan Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-75
Gotowy
Brodie Millwood
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Tony Rossini FABRICIO INTERNATIONAL - FIT Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Darcy Vendy
CMBT Training Centre
Wygrana walkowerem
Ben Johnston SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Alex Butschies
CMBT Training Centre
Wygrana walkowerem
Mathew Murray Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-71
Gotowy
Erik Glouftsis
Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Darcy Vendy CMBT Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jacob Spanbroek
Wygrana walkowerem
Sebastian Lowry BEAST TRAINING CENTRE
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Cameron Jukes
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Sebastian Lowry BEAST TRAINING CENTRE
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
James Woonton
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sabbath Smrecnik Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-76
Gotowy
Brodie Millwood
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Tony Rossini FABRICIO INTERNATIONAL - FIT Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jamie Walters
Broz Martial Arts
Wygrana walkowerem
Ben Johnston SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-63
Gotowy
Luke Russell
Gracie Barra Tweed Heads
Wygrana na punkty - 05:00
Hamish Young Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jamie Walters
Broz Martial Arts
Wygrana walkowerem
Mathew Murray Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Erik Glouftsis
Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Ben Johnston SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-68
Gotowy
Sel Berdie
CMBT Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Joshua Ber Absolute MMA