Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Hayden Whaley
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Noah Wilesmith Will Machado - Comp Team
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Carter Goldsack
Courage Training Centre
Lui Henry Courage Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Eli Brunker
Courage Training Centre
Wygrana na punkty - 03:00
Mika Leete Courage Training Centre
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Indie Turner
Mackay MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Jhett Puglisi Mackay MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Noah Lo
Courage Training Centre
Kasch Maunder Fusion Fight and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Imogen Smerdon
Courage Training Centre
Jack Grant Mackay MMA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 11- 13 years / -145 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Koby Conaghan
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Isabella Taufaao Mackay MMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Jai Anderson
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Camilla Cicchelli Mackay MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Emile Pancirov
Fusion Fight and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Darcy Rice Courage Training Centre
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Hayden Whaley
Courage Training Centre
Jack Coleman Courage Training Centre Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
3-22
Gotowy
Kimo Smith
Mackay MMA
Dominic Fisher Fusion Fight and Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-16
Gotowy
Zoey Bone
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Scarlett Turner Mackay MMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Sienna Garnham
Mackay MMA
Declan Garnham Mackay MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - -1:-15
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Lachlan Gordon
Courage Training Centre
Angus Hort Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-19
Gotowy
Oliver Puglisi
Mackay MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Sam Bell Courage Training Centre
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Cora Jones
Mackay MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Caleb McSweeney Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Patrick McDermott
Australian Elite Team
Dakota Miller Courage Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Chase ODMARK
Fusion Fight and Fitness
Tyson Shen G-Force Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-19
Gotowy
Mika Leete
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Anderson Wesley Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Jai Anderson
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Declan Garnham Mackay MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Summer Maguire
Courage Training Centre
Dean McDermott Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Caleigh Coleman
Taio Maunder Fusion Fight and Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Noah Wilesmith
Will Machado - Comp Team
Jack Coleman Courage Training Centre Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-20
Gotowy
Eli Brunker
Courage Training Centre
Wygrana na punkty - 03:00
Angus Hort Will Machado - Comp Team
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
3-23
Gotowy
Harley Bressler
Just Jiu Jitsu
Dominic Fisher Fusion Fight and Fitness Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sienna Garnham
Mackay MMA
Camilla Cicchelli Mackay MMA Wygrana walkowerem - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Riley Hall
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Caleb McSweeney Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Grey / 11- 13 years / -145 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Lucia Eaton
Fusion Fight and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Jaxon Castley Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Lachlan Gordon
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Anderson Wesley Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Summer Maguire
Courage Training Centre
Dean McDermott Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Alex Bryant
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Emily Davies Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
4-23
Gotowy
Jett Zielski
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Maddox Smith Fusion Fight and Fitness