Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Ayanni Scales
Gracie Apollo Beach Martial Arts
Ryan El Lobo Fight Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Mykah “The Mongoose” Swain
Mastermind MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Zane Gustafson Gracie Apollo Beach Martial Arts
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gotowy
Vincent Singson
Gracie Brandon
Wygrana walkowerem
Julian Perez
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Steven Madore
Ascension Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Mia “Warrior Princess “ Lopez
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Stinton North River Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Edwin Harris
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Ethan “Thumper” Carter North River Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Lily Foster
North River Jiu-Jitsu
Samuel "Lionheart" Lastinger Gracie Apollo Beach Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
ANTHONY CUTHBERTSON
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Louis NUNEZ TEAM THIRD LAW
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Tristan Adams
Gracie Brandon
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Declan Dorresteyn North River Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Leelou Hernandez
Gracie Apollo Beach Martial Arts
Kenny Moors Olympus BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
4-26
Gotowy
Seth Garton
Shane Garton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Robert Frijouf
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrana na punkty - 03:00
Bryce Delosreyes Suncoast BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Micah Isaac
Gracie Fishhawk
Steven Madore Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-24
Gotowy
Case Fitzpatrick
Gracie Fishhawk
Kyle Rettig GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Perseus Cooperman
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Jaxen Bottass Jackson Wink Smith Brothers Gym
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Masyn Tenley
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Connor Whitaker Jackson Wink Smith Brothers Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Wyatt Noble
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Edwin Harris
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Wygrana na punkty - 03:00
Ethan “Thumper” Carter North River Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Brody Wilson
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Zane Gustafson Gracie Apollo Beach Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Lily Foster
North River Jiu-Jitsu
Micah Isaac Gracie Fishhawk Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-25
Gotowy
Joshua Fenton
Mastermind MMA Academy
Kirk Stander GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Mykah “The Mongoose” Swain
Mastermind MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Leelou Hernandez Gracie Apollo Beach Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-26
Gotowy
Ryan El Lobo
Fight Sports
Wygrana na punkty - 03:00
Tristan Adams Gracie Brandon
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Mia “Warrior Princess “ Lopez
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Tyson "Crazy Lion" Ausley Gracie Fishhawk Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Wyatt Noble
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Samuel "Lionheart" Lastinger Gracie Apollo Beach Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:02
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Robert Frijouf
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Drogo Dorresteyn North River Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-26
Gotowy
Micah Isaac
Gracie Fishhawk
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Jackson Stinton
North River Jiu-Jitsu
Masyn Tenley Jackson Wink Smith Brothers Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Edwin Harris
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Ethan “Thumper” Carter North River Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-27
Gotowy
Samuel "Lionheart" Lastinger
Gracie Apollo Beach Martial Arts
Steven Madore Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Connor Whitaker
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Tyson "Crazy Lion" Ausley Gracie Fishhawk Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Bryce Delosreyes
Suncoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Drogo Dorresteyn North River Jiu-Jitsu