Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-67
Gotowy
Eric Gilman
NWJJA
RYAN JOHNSON Impact Sherwood Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
5-84
Gotowy
Thomas Ayala
American Top Team - Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Skyler Gillispie Bellingham BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-76
Gotowy
Tyler Lewis
Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
David Copeland 5th Element BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
No Gi Adult / Female / Intermediate / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
6-96
Gotowy
MARIA SMITH
NWMA
Meagan Lanning 10th Planet Springfield OR Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-78
Gotowy
Alyssa Little
Forge Combat Academy
Lelani Webb Ryan Clark University of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-79
Gotowy
Brian Buntjer
Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Jake Magill 5th Element BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-78
Gotowy
Mac Danzig
Danzig MMA
Wygrana na punkty
Andrew Wygal 10th Planet Portland
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gerardo Villalon
Straight Blast Gym Portland
Derick Tollen Casa Verde Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
8-78
Gotowy
Stuart Cooper
Stuart Cooper Jiujitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Trent Nivala Mat Chess MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
5-85
Gotowy
Rony Reyes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Connor Simpson Atos Tacoma - Legend Jiu jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-98
Gotowy
Sawyer Myres
Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Jake Blaski 5th Element BJJ
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-83
Gotowy
Keenon Vigil-Snook
BJJ Olympia
Wygrana na punkty - 05:00
Aidan Hidalgo
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / Over 165 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mary Houston
FSBJJ - Fabiano Scherner
Wygrana walkowerem
Mallory Ingalls NWMA
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-71
Gotowy
Gage Munoz
Alive MMA
Willy Santana Impact Jiu Jitsu Beaverton Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / Over 165 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mary Houston
FSBJJ - Fabiano Scherner
Wygrana walkowerem
Mallory Ingalls NWMA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
2-79
Gotowy
Joe Batista
Atos Tacoma - Legend Jiu jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Hans Kim Gracie Barra Federal Way
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-68
Gotowy
Patrick Donovan
Gracie Barra SW Portland
Ryan Farner Brazilian Top Team- Pacific Northwest Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
5-86
Gotowy
Mario Prado
Legacy Jiu-Jitsu Academy - Richland
Thomas Ayala American Top Team - Portland Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dillon DuVall
CTA
Wygrana walkowerem
Anthony Tilman CTA Hillsboro
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-77
Gotowy
Kevin Peterson
Caio Terra Association
Wygrana na punkty - 05:00
Tyler Lewis Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
8-79
Gotowy
Jason Smith
Art of war mma
Norberto Lopez Caio Terra Association Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
3-72
Gotowy
Billy Joe Griffin
Wygrana na punkty - 05:00
Grant Smith Sunshine Athletics
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sawyer Myres
Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Jake Blaski 5th Element BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-77
Gotowy
Reed Wallace
Clark's University
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Jake Baker 10th Planet Portland
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-99
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra SW Portland
Eduardo Rodriguez Impact Jiu Jitsu Beaverton Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
5-87
Gotowy
Nick Coughran
Defiance/One Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Skyler Gillispie Bellingham BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-70
Gotowy
Reese Arnold
Gentle Human BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Sawyer Myres Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
2-80
Gotowy
Jon Gibbens
Inertia Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mark Wangenstein Caio Terra Association
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
8-80
Gotowy
Trent Nivala
Mat Chess MMA
Dillon DuVall CTA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-76
Gotowy
Isaac Brickner
Danzig MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Kyle Davis Sunshine Athletics
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-69
Gotowy
Eric Gilman
NWJJA
Ryan Farner Brazilian Top Team- Pacific Northwest Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
No Gi Adult / Female / Intermediate / Master (30+) / -165 lbs
(Day 1)
6-101
Gotowy
Nayvi Cervera
Warren Brooks Bjj
Anne Marie Palzer 5th Element BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06