Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
5-11
Gotowy
Unknown User
East Coast Jiu Jitsu Academy
Maíra Rodrigues TeamRyano Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Leonardo Zapaterini
AURUM BJJ DUBLIN
Martin McClenaghan New Ground Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-10
Gotowy
Tom Maenurm
Estum Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Fraser Clarke Ronin Grappling
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Erik Polak
Fighters Hive
Calum Burke Aberdeen Combat Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-15
Gotowy
James Groom
SBG Ballina
Jan Margold Jungle BJJ Dublin Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
AARON DEANE
TEAM TORRES/ ACTJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Klim Kulkin Limerick BJJ Academy
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
9-7
Gotowy
Morgan Clements
OMMA - Team Ryano Omagh
Wygrana na punkty - 04:00
Liam Neary SBG Ballina
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-10
Gotowy
Jack Armstrong
SBG Ballina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Jordan Scully Éire Grapple
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
James Sykes
New Ground Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Josh Scully Checkmat Dublin
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-11
Gotowy
Jonathan Moran
East Coast Jiu Jitsu Academy
Simon Aschitsch Polar Jiu Jitsu Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Josh Scully
Checkmat Dublin
Erik Polak Fighters Hive Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
James Daly
GRACIE BARRA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Rafael Da Silva AURUM BJJ DUBLIN
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Maria Gattiboni
JSBJJ HQ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Camila Marmontel Zapaterini AURUM BJJ DUBLIN
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Kyle Redmond
Unknown User TEAM TORRES/ ACTJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-17
Gotowy
Donal Hanway
East Coast Jiu Jitsu Academy
Liam Clarke East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Evan Reid
Bjj Revolution Team Ireland
Gary Rooney SBG Ireland HQ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
9-12
Gotowy
Charlie Kelly
Fight Academy Ireland
Nikolas Fijolek Bjj Revolution Team Ireland Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-13
Gotowy
Rory Bateson
Yodha Martial Arts
Jose Mader AURUM BJJ DUBLIN Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-12
Gotowy
Matthew Connor
SBG Ballina
Ricardo Santos JSBJJ HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Josh Wiler
Gracie barra dublin
Wygrana walkowerem
James Groom SBG Ballina
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Matthew Kelly
Scottish Hit Squad
Wygrana walkowerem
James Groom SBG Ballina
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Unknown User
TEAM TORRES/ ACTJJ
Calum Burke Aberdeen Combat Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-21
Gotowy
Adam Glenn
Bjj Revolution Team Ireland
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ronan Deegan Éire Grapple
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
James Groom
SBG Ballina
Andrew Quinn Limerick BJJ Academy Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Boon Chin Look
SBG Charlestown
Unknown User East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Leonardo Zapaterini
AURUM BJJ DUBLIN
James Kennedy New Ground Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-15
Gotowy
PRISCILLA BRENES
JSBJJ HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Cherasade Ferhane East Coast Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Erik Polak
Fighters Hive
Wygrana walkowerem
Carl Byrne Checkmat Dublin
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-10
Gotowy
Caiden McGarvey
Bjj Revolution Team Ireland
Jakub Molenda Fantom MMA Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-16
Gotowy
Ross Noble
Yodha Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Kelly Scottish Hit Squad
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Paul Deehan
Bjj Revolution Team Ireland
Wygrana walkowerem
Carl Byrne Checkmat Dublin
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Slawek Glaz
Team KF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Paul Kelly ESJJ PORTUGUES