Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
12-61
Gotowy
Emmalyn Brant
Vicente Jr Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Aubrey Benner SPECTRUM JIU JITSU
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
11-57
Gotowy
Conor Patterson
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 04:00
Lochlin Anderson-Perry SPECTRUM JIU JITSU
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-52
Gotowy
Conlyn Dungey
Calvert MMA/Lineage BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Zayden Bowman SPECTRUM JIU JITSU
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-51
Gotowy
Taya Brattelli
Crazy 88
Jasmin Davis Dominion BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Gotowy
Manoel Patricio
MMA & Sport
Wygrana walkowerem
Jaliyah Joppy MMA & Sport
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-56
Gotowy
Gabrielle Johannesen
MMA & Sport
Ryan Beattie Team Pimentel Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
9-46
Gotowy
Caleb Argueta
Form Jiu Jitsu
Noam Kisin Yamasaki academy Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-66
Gotowy
Arius Hundley
Groundswell MMA
Peyton Quick MMA & Sport Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
10-55
Gotowy
Aaron Gosein
Enlisted Nine Fight Company
Juliette Cuevas 8Point Focus Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-62
Gotowy
Alexander Ranney
MMA & Sport
Wygrana na punkty - 03:00
Levi Rodman Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-59
Gotowy
Peter Matejovsky
Team Pimentel
Jeremy Scott Primus Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-52
Gotowy
Anthony Hall
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Jasmin Davis Dominion BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
3-43
Gotowy
Michelle Bass
MMA & Sport
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Lucina Hart Round Table BJJ
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
2-51
Gotowy
Bain Hughes
Vicente Jr Team
Shane Anderson Crazy 88 Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-60
Gotowy
Chris Davis
Function Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Cody Z BETA ACADEMY
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-57
Gotowy
Kelly Cloak
The Lab Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Joshua Mateo Rosales MMA & Sport
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
12-63
Gotowy
Emmalyn Brant
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 03:00
Jason Patterson Vicente Jr Team
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
11-55
Gotowy
Danielle VanMeter
Vicente Jr Team
Averyana Pasinski Enlisted Nine Fight Company Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
7-64
Gotowy
Avana Harford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Zack Rice Method MMA
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-53
Gotowy
Shawn Parsons Jr
SPECTRUM JIU JITSU
Taya Brattelli Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-61
Gotowy
Isaiah Riley
Gracie Barra Virginia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Patrick Fore Round Table BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-68
Gotowy
Elijah Jean Paul
Crazy 88
Wygrana na punkty - 03:00
Ryder Gasca MMA & Sport
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
11-58
Gotowy
Adam Taylor
Monroe Hall BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Conor Patterson Vicente Jr Team
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
3-42
Gotowy
Annabelle Christie
Crazy 88
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Emmie Kolker Southern Maryland Jujitsu Academy
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
8-55
Gotowy
Andrew Komitsky
Big Brothers
Wygrana na punkty - 03:00
Josiah Miller Vicente Jr Team
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-47
Gotowy
Chris Blanche
MMA & Sport
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Unknown User 3rd Generation BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
12-62
Gotowy
Riley Williams
Method MMA
Aubrey Benner SPECTRUM JIU JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-54
Gotowy
Anthony Hall
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Taya Brattelli Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
10-56
Gotowy
Jackson Cosoloa
Method MMA
Kylie Benner SPECTRUM JIU JITSU Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-61
Gotowy
Gabrielle Johannesen
MMA & Sport
Wygrana na punkty - 03:00
Wyatt Tortorice Alpha Brazilian Jiu Jitsu (Chantilly, VA)
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-67
Gotowy
Sasha Wappaus
Double Phoenix Jiu Jitsu
Peyton Quick MMA & Sport Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-55
Gotowy
Jasmin Davis
Dominion BJJ
Shawn Parsons Jr SPECTRUM JIU JITSU Wygrana na punkty - 03:00