Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
12-25
Gotowy
Mason Dayton
Central Maine Brazillian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Theodore Sally The Lab / Oteri BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Logan Chadbourne
Bazzani Martial Arts Academy
Keira Mahoney Conquer Self Defense Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
Gotowy
Liora Peralta
Defensive Edge
Wygrana walkowerem
Jack Van Tassel Central Maine BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
7-18
Gotowy
Aiden May
Central Maine Brazillian Jiu Jitsu
Nicholas De Mattos Submit your friend academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-25
Gotowy
Lacey Miner
Connors Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Dominic Hondo Stonecoast BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jack Van Tassel
Central Maine BJJ
Annalena Irizarry Kevin Watson BJJ Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Nate Galante
The Lab / Oteri BJJ
Ricky McKenzie Bazzani Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Jaxin Brock
Conquer Self Defense
Wygrana na punkty - 03:00
Reid Mitchell Stonecoast BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-26
Gotowy
Abigail Silva
Submit your friend academy
Vivian Morselli Brazilian Top Team Boston Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Braxton Munoz
Binda Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Jimmy Costello Stonecoast BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-23
Gotowy
Nash Lefever
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Reece Bell Aqueous BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
12-24
Gotowy
Peter Cerrato
TIMS MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Brayden D'Auteuil Central Maine Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -135 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Matheus Pacheco
Binda Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Isabella Fenno The Lab / Oteri BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
11-27
Gotowy
Danika O’Neill
Brazilian Top Team Boston
Wygrana na punkty - 03:00
Mari Mott Stonecoast BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Gavin Spofford
Renzo Gracie NH
Zachary Meffen Fenix BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Evangeline Pelletier-Olson
Kevin Watson BJJ
Vinnie Anzalone Bazzani Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Dinis Pacheco
Binda Jiu Jitsu
Marcos Desouza Dasilva Binda Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -170 lbs
(Day 1)
7-20
Gotowy
Shane BLACK
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Joshua Galvan Stonecoast BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
David Butler
Bazzani Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Natalia Perez Bazzani Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Sam Ng
Fenix BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Tyler Bosco Defensive Edge
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Vivian K Morselli
Brazilian Top Team Boston
Chloe Masson Conquer Self Defense Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
12-28
Gotowy
Mason Dayton
Central Maine Brazillian Jiu Jitsu
Kiera Parello GFTeam Massachusetts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Ricky McKenzie
Bazzani Martial Arts Academy
Noah Sweeney Defensive Edge Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -155 lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Lucas Bell
Aqueous BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Isaiah Romanek Bazzani Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-24
Gotowy
Jacob Guimaraes
Binda Jiu Jitsu
Hunter Gravel Binda Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
11-28
Gotowy
Amaya Padilla
Renzo Gracie NH
Mia Van Tassel Central Maine BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
7-19
Gotowy
Aiden May
Central Maine Brazillian Jiu Jitsu
Nicholas De Mattos Submit your friend academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-22
Gotowy
Annalena Irizarry
Kevin Watson BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Molly Bashaw Conquest Self Defense
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Marcos Desouza Dasilva
Binda Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jeremy Weinstein MassBJJ-Arlington
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Daniel Carreira
MassBJJ-Arlington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Declan Kelly MassBJJ-Arlington
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Kevin Da Silva
Submit your friend academy
Ray Conry Renzo Gracie NH Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-28
Gotowy
Chloe Masson
Conquer Self Defense
Saylor Butler Professional Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06