Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-57
Gotowy
Shane Kalas
Hall of marshal arts
Ty Picha Suncoast BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sam Glover
Tampa Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Dylan Henry Wolfpack Team Dos Anjos
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jayden Torres
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Alex Cunningham Control Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-70
Gotowy
Zach Zill
St Pete Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Sam Glover Tampa Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-69
Gotowy
Austin Raymer
Carlo Nafa South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-65
Gotowy
Michael Palmiotto
Checkmat
Nathaniel Fernandez South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
7-73
Gotowy
Elijah Branner-Mosley
Manny Fernandez Gracie Trinity Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
2-76
Gotowy
Tommy Long
American Top Team Tampa
Wygrana na punkty
Sergio Vasquez Gracie Trinity
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-62
Gotowy
Sebastian Espinoza
No team/ association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Bradley Carson No team/ association
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-77
Gotowy
Taylor Jackson
Grappling Mastery
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Killian Gemalsky Jackson Wink Smith Brothers Gym
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-72
Gotowy
Alex Cunningham
Control Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nick Rodhouse South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
Zulpykhar Bektas
Sean LaMay Pythagoras Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jordano Liberato
CHECKMAT
Wygrana walkowerem
Michael Palmiotto Checkmat
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-71
Gotowy
Jack Knapp
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Carlo Nafa South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -200 lbs
(Day 1)
6-71
Gotowy
William Sands
Grappling Mastery
Derek Nelson Gracie Palm Harbor Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
No Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -170 lbs
(Day 1)
3-79
Gotowy
Joel De Leon
Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Charles Mestas Jackson Wink Smith Brothers Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-66
Gotowy
Phoenix Burbank
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Peter Pollock Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kizer Sheldon
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrana walkowerem
Kevin Burke Wolfpack Team Dos Anjos
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
7-74
Gotowy
Phillip Osipov
Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jimmy Seib Wolfpack Team Dos Anjos
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-59
Gotowy
Nathaniel Fernandez
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Ty Picha Suncoast BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dylan Henry
Wolfpack Team Dos Anjos
Nolan Jacobson Fight Sports Miami Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-64
Gotowy
Kevin Burke
Wolfpack Team Dos Anjos
Sebastian Espinoza No team/ association Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-74
Gotowy
Zach Zill
St Pete Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Nolan Jacobson Fight Sports Miami
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-67
Gotowy
Bradley Carson
No team/ association
Wygrana walkowerem
Kevin Burke Wolfpack Team Dos Anjos
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
2-80
Gotowy
Tommy Long
American Top Team Tampa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Sergio Vasquez Gracie Trinity
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
6-72
Gotowy
David Tabayoyon
Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Talon Raulerson RPA Martial Arts and Fitness Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-69
Gotowy
Kevin Burke
Wolfpack Team Dos Anjos
Daniel Salerno Mudita Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-63
Gotowy
Bradley Carson
No team/ association
Daniel Salerno Mudita Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-67
Gotowy
Nathan Lybrook
UFC Gym Clearwater
Shane Kalas Hall of marshal arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
7-75
Gotowy
Manny Fernandez
Gracie Trinity
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Hieneman The Jiujitsu Project
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-81
Gotowy
Taylor Jackson
Grappling Mastery
Wygrana na punkty - 05:00
Nicholas Llanas Gracie Palm Harbor
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-73
Gotowy
Nick Rodhouse
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Bryant Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ