Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Female / Intermediate / Master (30+) / -135 lbs
(Day 2)
6-58
Gotowy
Helen Murawska
Elevate Richmond
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Catalina Bruma GRACIE BARRA CHANNEL ISLANDS
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-46
Gotowy
Louis Konadu
Forrer Martial Arts Academy
Rajan Sharma The Gauntlet Fight Academy / Checkmat Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 2)
3-59
Gotowy
William Nichols
London Grapple
Wygrana na punkty - 05:00
Warsame Ibrahim 10th Planet London
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-52
Gotowy
Jonathan Barker
CheckMat Fight Zone London
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Jorgen Kolgjini Legion Grappling Academy
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
6-71
Gotowy
Josiah Onofrei
Elite Jiu Jitsu Somerset
Ahmed El Badwy Qatar bjj Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 2)
9-58
Gotowy
Özlem Bas
CheckMat Fight Zone London
Lene Parigger ORIGIN BJJ TEAM Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-55
Gotowy
Calum McIntosh
Fight City Gym
Wygrana walkowerem
Pedro Oliveira Kodokan
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -170 lbs
(Day 2)
5-57
Gotowy
Petru Sulea
CHECKMAT ESSEX
Wygrana walkowerem
Roberto Rodriguez CheckMat Fight Zone London
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 2)
2-56
Gotowy
Charlie Underhill
Atos Jiu Jitsu UK
Sayed Naqibul Hasan London Shootfighters Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 2)
7-74
Gotowy
Riad Hossain
London Grapple
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:22
Talal Sharif 10th Planet London
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-57
Gotowy
Pedro Oliveira
Kodokan
James Walters Stronger BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
6-59
Gotowy
Denon Mattison
Stronger BJJ
Alex Debnam Southside Kings Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 2)
2-51
Gotowy
Daniel Dudley
havering jiu jitsu academy
Alex Harding Vitor Shaolin BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-53
Gotowy
Yuri Martins
Carlson Gracie London
Calum McIntosh Fight City Gym Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-50
Gotowy
Odyssefs Papamalis
10th Planet London
Wygrana walkowerem
Bobak Shams Carlson Gracie London
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 2)
3-60
Gotowy
Jean-Marie Nachtigal
Urban Warriors Academy
Kobe-Maru Hedgecock Centre Line BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -170 lbs
(Day 2)
5-59
Gotowy
Todd Tuo Wu
Grand Union Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Roberto Rodriguez CheckMat Fight Zone London
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-47
Gotowy
Odyssefs Papamalis
10th Planet London
Wygrana walkowerem
Matt Whitt Carlson Gracie Ashford
No Gi Adult / Female / Intermediate / Master (30+) / -135 lbs
(Day 2)
6-60
Gotowy
Caroline Plumley
Aberdeen Combat Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Catalina Bruma GRACIE BARRA CHANNEL ISLANDS
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 2)
7-68
Gotowy
Andrei Gegea
Rolldeepbjjacademy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Ozan Dogan CheckMat Fight Zone London
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Day 2)
9-61
Gotowy
Nick Hancock
Fight City Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Andrew Levinge TeamPoliceBJJ - MPAA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-49
Gotowy
Rajan Sharma
The Gauntlet Fight Academy / Checkmat
Wygrana walkowerem
Matt Whitt Carlson Gracie Ashford
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -170 lbs
(Day 2)
5-58
Gotowy
Gideon Botha
10th Planet London
Chris Davies Uncommon Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-63
Gotowy
Louis Konadu
Forrer Martial Arts Academy
Wygrana walkowerem
Matt Whitt Carlson Gracie Ashford
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-65
Gotowy
Harvey Beard
Revolution Martial Arts UK
Wygrana walkowerem
Matt Whitt Carlson Gracie Ashford
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 2)
3-61
Gotowy
Vinnie Linnen
CHECKMAT ESSEX
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
CONNOR PATTERSON Great Britian Top Team
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 2)
7-75
Gotowy
Archie Arundell
University of Sussex Brazilian Jiu Jitsu Society
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Ronan Conlon London Grapple
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
1-51
Gotowy
Awab Bahri
Aeon Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Hisham Bokhari London Grapple
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-62
Gotowy
Jimmy Kelly
University of Sussex Brazilian Jiu Jitsu Society
Dawid Lenczewski ORIGIN BJJ TEAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 2)
2-55
Gotowy
Hamish Makepeace
Daniel Haines NOVO BJJ / Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
4-58
Gotowy
Luis Crawford
Checkmat UK
Omar Elghazaly CheckMat Fight Zone London Wygrana walkowerem