Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Jacob Figueroa
Plus One Defense Systems
Wygrana na punkty - 05:00
Andrew Pappas Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs x
(Day 1)
2-25
Gotowy
Dylan Cordero
Animals MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Brianna Gines ANIMALS MMA YONKERS
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Elayna Schreiner
TRITAC Training Center
Logan Kessler theJiuJitsuMill Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Adriel Vasquez
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Cristiano Pietri-Boucher Casa of Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Lauren Morgan
START BJJ NH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Erika Spaulding Casa of Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -75 lbs x
(Day 1)
2-26
Gotowy
Steven Madore
Ascension Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Charlotte Gonzalez ANIMALS MMA YONKERS
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Alexa Peirce
Fusion MMA & Kickboxing
Lia Emerson Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Clivan Mejia
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Liam Gatto TRITAC Training Center
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -185 lbs x
(Day 1)
3-29
Gotowy
Noah Beshara
Team Flo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Sean Heath Evolution Grappling Academy
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-26
Gotowy
Bryan Castro
Casa of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Arsenio Rodrigues Iron Guard BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -75 lbs x
(Day 1)
2-27
Gotowy
Steven Madore
Ascension Athletics
Wygrana na punkty - 03:00
Charlotte Gonzalez ANIMALS MMA YONKERS
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
5-27
Gotowy
Dan Notwicz
Dan Notwicz
Billy Brooks NEWAZA BJJ CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Carley Hadzikostas
Fusion MMA & Kickboxing
Joseph Thomas Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -185 lbs x
(Day 1)
3-30
Gotowy
Noah Beshara
Team Flo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Sean Heath Evolution Grappling Academy
Gi Adult / Male / Purple / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Zachary Captain
Hyannis Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Joshua Wagner Macarra BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Liam Bartlett
Underdog MMA CT
Wygrana na punkty - 03:00
Sebastian Sarmiento ANIMALS MMA YONKERS
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Daniel Del Monte
Casa of Jiu Jitsu
Andrew Pappas Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-29
Gotowy
Renan Quintanilla
Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
SeanPatrick McGing ANIMALS MMA YONKERS
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Adriel Vasquez
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrana na punkty - 03:00
Clivan Mejia ANIMALS MMA YONKERS
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Kaitlyn Boland
Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Ghianna Smith Renzo Gracie Rockland Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-27
Gotowy
Bryan Castro
Casa of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Arsenio Rodrigues Iron Guard BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Alexa Peirce
Fusion MMA & Kickboxing
Lia Emerson Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Cristiano Pietri-Boucher
Casa of Jiu Jitsu
Liam Gatto TRITAC Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Carley Hadzikostas
Fusion MMA & Kickboxing
Wygrana na punkty - 03:00
Tristan TANG GRACIE SPORTS USA
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-30
Gotowy
Nicholas Kruczkowski
GRACIE SPORTS USA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
SeanPatrick McGing ANIMALS MMA YONKERS
Gi Adult / Male / Purple / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Zachary Captain
Hyannis Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Joshua Wagner Macarra BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-28
Gotowy
Lee Giorgio
GF Team Connecticut
Travis Haskins GFT Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Liam Bartlett
Underdog MMA CT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Sebastian Sarmiento ANIMALS MMA YONKERS
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Adriel Vasquez
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Liam Gatto TRITAC Training Center
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
George Baez
Jiu Jitsu Modern
Dana Sharpton Viver MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Cristiano Pietri-Boucher
Casa of Jiu Jitsu
Clivan Mejia ANIMALS MMA YONKERS Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
6-30
Gotowy
Ali Akbar
Caio Terra Association
Wygrana na punkty - 05:00
Aaron Medero ANIMALS MMA YONKERS