Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
12-91
Gotowy
Eduardo Hernandez
Snake Pit U.S.A. MMA/Machado BJJ
Harrison Block Diamondheart Striking & Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -230 lbs
(Day 1)
2-83
Gotowy
Luis Carter
ANIMALS MMA YONKERS
Collin Wiemer Princeton BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
10-86
Gotowy
Thaniel Tong
Gracie Barra North Princeton
Jon Le Clockwork Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brian Glynn
Renzo Gracie Fight Academy
Aidan Conlon Renzo Gracie Academy NYC Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
8-86
Gotowy
John Givens
The Lab Easton
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
James Ferren American Mma
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kelechi Ibeh
Wygrana walkowerem
Patrick Valdez Stay Strong BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-82
Gotowy
John Romero Jr.
Carnicella MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Vishnu Prasad Gracie Barra North Princeton
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
7-78
Gotowy
Michael Kerns
Grindhouse MMA & Fitness
Bryant Peguero ROLLSTAR Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
10-87
Gotowy
Rene Manso
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Cleveland Shorty's
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
TJ Manevski
Silver Fox BJJ
Hector Perez Bronx Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-74
Gotowy
Sam K
Five Points Academy
Santo Puzzo NJ UNITED MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
4-78
Gotowy
Sonia Blade
Sunny pirates
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Meghan Hopkins Codella Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-85
Gotowy
JoJo Samaritano
The Hive Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Hussein Elmeshad RISING SUN BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
12-92
Gotowy
Chris Ruiz
Snake Pit U.S.A. MMA/Machado BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
R Fish Staten Island Brazilian Jiu Jitsu MMA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
11-89
Gotowy
Mohamed Amin Benmesbah
Renzo Gracie Fort Lee
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jonathan Balio CTA NYC
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Anthony Micale
PUZON Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Tyler Coe Stay Strong BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Patrick Valdez
Stay Strong BJJ
Jonathan Balio CTA NYC Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-86
Gotowy
Daniyar Artykov
EFC Renzo Gracie Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Yim Immortals Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-86
Gotowy
Adnan Ahmed
NJUnitedMMA
Alexander Gonzalez Carnicella MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Jack Trimboli
Radji Barrett Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Josue Cruz LOTUS CLUB NEW YORK
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
7-80
Gotowy
Henry Sharum
RISING SUN BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Bryant Peguero ROLLSTAR Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
4-80
Gotowy
Bri Parker
SAS Philadelphia BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Meghan Hopkins Codella Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
10-88
Gotowy
Kenneth Hill
Logic Jiu-Jitsu
Jordan Tsuruta Chop & Chops MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Joshua Portnoy
RENZO GRACIE NY
Wygrana walkowerem
Tyler Coe Stay Strong BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -230 lbs
(Day 1)
2-84
Gotowy
Luis Carter
ANIMALS MMA YONKERS
Alec Hooben WhippanyBoxing Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-87
Gotowy
Phil Sgroi
AMA Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastian Silva
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sam K
Five Points Academy
Wygrana walkowerem
Tyler Coe Stay Strong BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-87
Gotowy
Hussein Elmeshad
RISING SUN BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Aashish Singh AMBUSH JIU JITSU CLUB
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-84
Gotowy
Owyn Blanco
RISING SUN BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Victor Hunt TEAM JUCAO USA
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-89
Gotowy
Nicholas Inzano
Bronx Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Corey Butts Crows Nest MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-75
Gotowy
Siddharth Murali
RISING SUN BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jaroslaw Klimas CTA NYC
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-66
Gotowy
Heinrich Gani
Sheridan BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
TJ Manevski Silver Fox BJJ