Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-7
Gotowy
Alexander Seneco
Fighting Arts Academy CT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Aidan Pasley Fighting Arts Academy CT
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -135 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
Elijah Mowatt
Animals MMA
Luna Soltren ANIMALS MMA YONKERS Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-12
Gotowy
Bella Moyle
Bronx Jiu-Jitsu
Mitchell Gagne RedZone Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Harrison Gagne
RedZone Jiu Jitsu
Marcarlo Mannello Mannello Domus Autem Bello Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
John Tembeck
theJiuJitsuMill
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Amalia Hayward Gracie Farmington Valley
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-11
Gotowy
Eli Camilo
Iron Guard BJJ
Marcello Schatz RedZone Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Giovanni Taveras
ANIMALS MMA YONKERS
Emil Stone Bronx Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Elek Tas-Winer
AT Jiu-Jitsu NYC
Carlos Deoleo ANIMALS MMA YONKERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -145 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Lincoln Snell
GRACIE SPORTS USA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:21
Dylan Bekgran Iron Guard BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Adrienne Rodriguez
Jungle Gym Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Amir Hoja GRACIE SPORTS USA
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Michael Crandall Jr
theJiuJitsuMill
Wygrana na punkty - 03:00
Charlotte Gonzalez ANIMALS MMA YONKERS
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Sincere Payton
Renzo Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Alex Ramos Underdog MMA CT
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
2-13
Gotowy
Ángel Rivera
Masterskya
Marcus Estevez Teixeira MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Sam Berenfeld
Training Grounds BJJ and MMA
Andres Maldonado Renzo Gracie Rockland Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Mitchell Gagne
RedZone Jiu Jitsu
Matteo Serra Mutant MMA / Gregor Gracie Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Giovanni Taveras
ANIMALS MMA YONKERS
Isaiah Latham Fit Club BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
John Antonucci
Renzo Gracie Northern Valley
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Alex Giangreco Bronx Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
Carlos Deoleo
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Sienna Poirier Ascension Athletics
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -145 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Lincoln Snell
GRACIE SPORTS USA
Rachel Rivera ANIMALS MMA YONKERS Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Isaiah Latham
Fit Club BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Emil Stone Bronx Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Charlotte Gonzalez
ANIMALS MMA YONKERS
Elek Tas-Winer AT Jiu-Jitsu NYC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
William Hayward
Gracie Farmington Valley
John Tembeck theJiuJitsuMill Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-15
Gotowy
James Crane
RENZO GRACIE NY
Vincenzo Mannello Mannello Domus Autem Bello Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Bella Moyle
Bronx Jiu-Jitsu
Damon Ng-Rivers Xtreme Martial Arts - Guilford, CT Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Sam Berenfeld
Training Grounds BJJ and MMA
Steven Madore Ascension Athletics Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Carlos Deoleo
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Michael Crandall Jr theJiuJitsuMill
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Malakai Penland
Bronx Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Amalia Hayward Gracie Farmington Valley
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sincere Payton
Renzo Gracie
Wygrana walkowerem
Alex Ramos Underdog MMA CT
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -145 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Dylan Bekgran
Iron Guard BJJ
Christian Snell GRACIE SPORTS USA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Andres Maldonado
Renzo Gracie Rockland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Vincenzo Mannello Mannello Domus Autem Bello
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-12
Gotowy
Quinn Oneglia
Gracie Farmington Valley
Joshua Latham Fit Club BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Sienna Poirier
Ascension Athletics
Elek Tas-Winer AT Jiu-Jitsu NYC Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44