Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
13-21
Gotowy
Ilyanna CARDINALE
Caveirinha france
Erika Lahuerta ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Jakob Kirsch-Wood
Igor Araujo Team
Wygrana na punkty - 04:00
Iordan Cristian JJB Yverdon
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
9-21
Gotowy
Gaëtan Perey
JJB Yverdon
Yann Guillaume ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Filipe Macedo
Fight Factory Lausanne
Wygrana walkowerem
Rodrigo Barros Ferreira ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
11-23
Gotowy
Lorik Besson
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Selim Bedoui fightcamp Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Ahmed Ouali
fightcamp
Ihsan Atamna fightcamp Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-28
Gotowy
Raphaël Vuignier
CHECKMAT INTERNATIONAL
Lucas Dos Santos ATOS HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gi Adult / Male / Purple / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
José Cipriano
YAMABUSHI
Eric Dexter BJJ TEAM BASEL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-26
Gotowy
Mehdi Briffod
Jaypee Gym
Leonid Alejovic ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-19
Gotowy
Ferdinand Tschanz
Cloud Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sébastien Rodriguez Igor Araujo Team
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Bertrand BRAUN
INFINI JIU JITSU
Gucci Farucci Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Donovan Herrera
VISION OF MARTIAL ARTS
Ethan Benichou ATOS HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
13-22
Gotowy
Pietro Ferrero
Batatinha Team Vercelli (Pro Vercelli Bjj)
Wygrana na punkty - 04:00
Terence Ruocco INFINI JIU JITSU
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -170 lbs
(Day 1)
12-31
Gotowy
Arthur Leroy
JIU JITSU FAMILY
Deyverson Aguiar Da Silva LMNT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Xavier Pitton
F3 Jiu-jitsu team
Safir Mebani AMAZONIA JIUJITSU Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Enes Ademi
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Muhammed Nureski Alvorada Jiu-Jitsu Bern Wygrana na punkty - 04:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-27
Gotowy
Adam Imbert
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrana na punkty - 03:00
Safia Mebani AMAZONIA JIUJITSU
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Furkan ADEMI
VISION OF MARTIAL ARTS
Wygrana na punkty - 04:00
Vladimir Novikov White tiger MMA Club
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-29
Gotowy
Gaspar Kammermann
YAMABUSHI
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Thiago Bahia ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
11-21
Gotowy
Sofiane Hatti
Jaypee Gym
Souheyl BAHA Jaypee Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Samuel Bender
Cloud Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Juan Teixeira Alvorada Jiu-Jitsu Bern
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ilyanna CARDINALE
Caveirinha france
Erika Lahuerta ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
9-20
Gotowy
Danny Maleville
Caveirinha france
Marcus De Souza ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-32
Gotowy
Adam Imbert
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrana na punkty - 03:00
Mehdi Briffod Jaypee Gym
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
13-23
Gotowy
Pietro Ferrero
Batatinha Team Vercelli (Pro Vercelli Bjj)
Terence Ruocco INFINI JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Bertrand BRAUN
INFINI JIU JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Juan Teixeira Alvorada Jiu-Jitsu Bern
Gi Adult / Male / Purple / Senior (40+) / -215 lbs
(Day 1)
3-20
Gotowy
Franz Gruber
Starforce Gym
Grégoire Virchaux F3 Jiu-jitsu team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Luca Di Palo
Igor Araujo Team
Muhammed Nureski Alvorada Jiu-Jitsu Bern Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Fabien Juste
Padaone jiu-jitsu
Sergio Dubra ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-20
Gotowy
Armand Gabler
F3 Jiu-jitsu team
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremie Fischer CHECKMAT INTERNATIONAL
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-33
Gotowy
Lyam Soler
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Safia Mebani AMAZONIA JIUJITSU
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Francis Damachi
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Pierre Zoro Zenith jiu jitsu team slide Mogeot