Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Graham Hanley
Marco Nascimento bjj
Benjamin Lee Proving Ground MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-34
Gotowy
Antonio Hinojosa
Soul Fighters Headquarters
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Daye JR Sentosa Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-33
Gotowy
Carlos Lopez
GFTeam (SM) AZ
Wygrana na punkty - 05:00
Pedro Castro Roots BJJ & Fitness
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-29
Gotowy
Josh Lacey
Combat Club - Cottonwood
James Eun 10th Planet Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Nathan Brennan
Insurgent MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:50
Angel Medina Siege MMA
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-35
Gotowy
Luke Ramos
Marshall Beck Gracie Barra Scottsdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Gi Adult / Male / Purple / Senior (40+) / Over 230 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Shadrach Miller
Combat Club - Cottonwood
Nick Thompson Combat Club - Cottonwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Matthew Soto
Proving Ground MMA
Chad Lapointe Impact Jiu Jitsu Fountain Hills Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
4-34
Gotowy
Isaac Hernandez
Carlson Gracie Yuma
Dominic Horne ABUNAI MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Michael Bennett
Mayko & Karen BJJ
Jessie Teague Combat Club - Cottonwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Matt Fox
Aztec BJJ
Wygrana walkowerem
Alex Griffin Sahuarita BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
Gotowy
Joey Chaires
De Boa Jiu Jitsu Academy
Casey Anker One Love Grappling Arts Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Matthew Soto
Proving Ground MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Chad Lapointe Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Nathan Brennan
Insurgent MMA
Levi Kelly Soul Fighters Peoria Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-32
Gotowy
Ibraheem Loveless
Alliance Jiu Jitsu Vail
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Delenela ABUNAI MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-35
Gotowy
Oscar Hernandez
ABUNAI MMA
Jake McAuliff Impact Jiu Jitsu Fountain Hills Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
7-38
Gotowy
David Pius
ABUNAI MMA
Matthew Rohrdanz Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-30
Gotowy
Jordan Barreras
ABUNAI MMA
Skyler Backos Gracie Barra East Mesa Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-33
Gotowy
James Alvarez
Ares Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Brandon Hermann Gracie Barra Avondale
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Patrick Ortman
Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Wygrana na punkty - 05:00
Shane Gibson Combat Club - Cottonwood
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-35
Gotowy
Isaac Fincher
Soul Fighters Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Antonio Hinojosa Soul Fighters Headquarters
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-31
Gotowy
Luke Ramos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Dejaren Stewart Team Zenith
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-36
Gotowy
Pedro Castro
Roots BJJ & Fitness
John Randel RedHawk Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Casey Anker
One Love Grappling Arts
Cameron Vidana Lotus Club Goodyear Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-36
Gotowy
Austin Piedmont
Apex Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Michael Daye JR Sentosa Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-31
Gotowy
James Eun
10th Planet Tucson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Omar Ali Black Flag Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-39
Gotowy
Ibraheem Loveless
Alliance Jiu Jitsu Vail
Carlos Lopez GFTeam (SM) AZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Graham Hanley
Marco Nascimento bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Benjamin Lee Proving Ground MMA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Matt Fox
Aztec BJJ
Wygrana walkowerem
Alex Griffin Sahuarita BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-32
Gotowy
James Alvarez
Ares Peoria
Wygrana na punkty - 05:00
Marshall Beck Gracie Barra Scottsdale
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Cristian Avila
ABUNAI MMA
Alex Rollins Impact Jiu Jitsu Fountain Hills Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-34
Gotowy
Brandon Delenela
ABUNAI MMA
Pedro Castro Roots BJJ & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50