Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Gavin Halstead
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Wyatt Hagenmayer Boyce's Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Lewis Shelton
Enlisted Nine Fight Company
Wygrana na punkty
Jaxon Rambo The Winchester Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-4
Gotowy
Shane McDonald
Boyce's Martial Arts
Michael Ta Fairfax Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Vincent Guzman
Round Table BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Quinn Halse Big Brothers
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Brandon Tran
Gracie Barra Ashburn, VA
Raymond Hardman IV American Top Team Ashburn Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Chase McKeithen
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Johannes Miranda Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-5
Gotowy
Mike Jasso
SAS/Ohio Combat Sports Academy
Kenny G Good2Go MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Owen Truong
Centreville BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Briarrose Lovell-Thayer Ryoma Academy of Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Zoe Zwanetz
Crazy 88
Lyle Lease The Winchester Jiu Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-6
Gotowy
Khangal Naranbaatar
Chantilly Mma Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Parker McConnell Ryoma Academy of Martial Arts
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Mason Tran
Gracie Barra Ashburn, VA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Fletcher Lovejoy Vanguard Gym
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-9
Gotowy
Tawan Sullivan
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Haley Peterson Dominion BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Francis O'Meara
SPECTRUM JIU JITSU
Grayson Halstead The Winchester Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Joell Valentin
Boyce's Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Matthew Huynh Centreville BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Jak Henry
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Lucas Feliciano American Top Team Ashburn Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-6
Gotowy
Kaleb Huynh
Centreville BJJ
Pauly Aguilera Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Vincent Guzman
Round Table BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kelton O'Meara SPECTRUM JIU JITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
2-7
Gotowy
Colton McKeithen
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Maximilian Truong Centreville BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-7
Gotowy
Landon Boykin
Team Vavapirata
Wygrana na punkty - 02:29
Khover-Erdene Ganbold Chantilly Mma Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-10
Gotowy
Jonas Miranda
Caio Terra Academy Alexandria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Mila Banghart Big Brothers
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Blake Fowler
Centreville BJJ
Wygrana na punkty
Lewis Shelton Enlisted Nine Fight Company
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Elvis Amardi
Crazy 88
John Reynolds Team Mannon BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-11
Gotowy
Ariyah Johnson
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Isa Summers Crazy 88
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Nyla Charriez
Caio Terra Academy Alexandria
Wygrana na punkty - 03:00
Taylor Hill Round Table BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-12
Gotowy
Sophia Bendu
Crazy 88
Mia Williams Coastal BJJ Wygrana na punkty - 01:44
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-7
Gotowy
Mickaeden Daguiso
Caio Terra Academy Alexandria
Angelina Sadr Big Brothers Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-12
Gotowy
Zayden Bowman
SPECTRUM JIU JITSU
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:22
Mark Topalyan Centreville BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Ilias Aspiotis
Boyce's Martial Arts
Camden Smith Boyce's Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Lyle Lease
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Quinn Halse Big Brothers
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Raymond Hardman IV
American Top Team Ashburn
Wygrana na punkty - 03:00
Avery Brandsted SPECTRUM JIU JITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Jaxon Rambo
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Francis O'Meara SPECTRUM JIU JITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Grayson Halstead
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Sebastian Cubillos North Side Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)